česky english Vítejte, dnes je středa 23. leden 2019

Osciloskopům WavePro HD neunikne žádný detail. A vám?

17.05. 2018 | Měření - novinky
Autor: Jan Robenek
01.jpg

Společnost Teledyne LeCroy se osmého května pochlubila osciloskopy WavePro HD s vysokým rozlišením, které za účelem stoprocentních výsledků s nízkou hladinou rušení poprvé spojí 12bitovou technologii HD4096 se šířkou pásma 8 GHz. K tomu všemu navíc v maximu a další premiéře přidají pět miliard bodů rychlé paměti. Dlouhodobému záznamu drobných detailů tak již nestojí nic v cestě.

Veškeré HD osciloskopy WavePro přichází s velkým kapacitním dotykovým panelem definovaným úhlopříčkou 15,6 palce spolu s rozlišením 1900 x 1080 bodů. Ten by však mohl vyznít naprázdno, nebýt firemního MAUI s intuitivním uživatelským rozhraním OneTouch pro ještě efektivnější měření a také obsluhu. Přístroje se čtyřmi vstupními kanály jsou stejně tak nabízeny ve čtyřech modelech se šířkou pásma od 2,5 GHz až do 8 GHz, zatímco pokaždé uvažujeme vzorkovací rychlosti až do 20 GS/s.

Srdcem osciloskopů WavePro HD se stává nový 8GHz čipset zahrnující na vstupu nízkošumový zesilovač spolu s 12bitovým A/D převodníkem. Takové řešení pak může na základě přepracované architektury nízkošumového systému s velkou šířkou pásma odhalit plný potenciál technologie HD4096. Na žádné kompromisy se prostě nehraje, zvláště když se s cenou postupně dostáváme od 31 až k 71 tisícům dolarů za nejvyšší verzi.

WavePro HD

Přehledně se s nabídkou rodiny WavePro HD a také dostupnými nástroji seznámíte přímo na stránkách Teledyne LeCroy.

(robenek) @dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik