česky english Vítejte, dnes je úterý 18. červen 2019

Společnost RS Components představuje nová zapuštěná tlačítka pro návrhy moderních ovládacích panelů

31.12. 2018 | Součástky - novinky
Autor: RS Components
01.jpg

Společnost RS Components, obchodní značka společnosti Electrocomponents plc, která je celosvětovým distributorem elektronických součástek a elektrokomponentů, oznámila dostupnost více než 150 nových produktových řad tlačítek pro zapuštěnou montáž řady Harmony XB5F značky Schneider Electric. Nová plastová řada používá modernizovanou konstrukci bez kompromisů z hlediska výkonu a je navržena pro ovládací panely a určena pro výrobce panelů, výrobce strojů a techniky údržby.

Společnost Schneider Electric se zaměřila na robustnost nové řady XB5F, která cílí na širokou škálu průmyslových aplikací, včetně použití v chemickém průmyslu, výrobě potravin a nápojů, obalovém průmyslu, automobilovém průmyslu a automatizaci budov. Tato řada byla speciálně navržena pro splnění výkonnostních požadavků strojů a elektrických ovládacích panelů používaných v náročných prostředích a je kompatibilní s mezinárodními standardy IEC a UL. Řada nabízí krytí IP stupně IP66, IP67, IP69 a IP69K, rozšířený teplotní rozsah -40 až +70 °C a také vylepšené charakteristiky mechanické odolnosti a odolnosti vůči nárazům.

Kromě toho, že nabízejí vyšší výkon napříč řadou Harmony, nejnovější zařízení také prodělaly evoluci v oblasti vzhledu, takže teď vypadají moderněji. Řada XB5F je k dispozici ve verzích s plastovým tělem v široké škále živých barev, včetně nových modrých a zelených krytek pro funkce bez osvětlení, které ovládacím rozhraním dodávají vysoce moderní vzhled. Tyto produkty jsou robustní a příjemné na dotek, čímž zlepšují dojem z kvality stroje a panelu bez významného zvýšení nákladů.

Společnost Schneider Electric kromě řady XB5F představila také novou řadu osvětlených bzučáků, které cílí na použití v poplašných systémech a byly navrženy pro montáž do ovládacích panelů se standardními 22mm výřezy. Nová řada bzučáků XB5K s krytím IP69 je k dispozici v osvětlených a neosvětlených verzích červené nebo žluté barvy. Tato zařízení pracují se širokou škálou napětí – 24 V nebo 120 V AC/DC či 230 V AC – a nabízejí funkci dvojitého zvukového nebo světelného poplachu, který může v závislosti na zapojení systému pracovat stále nebo přerušovaně.

Díky tomuto rozšíření řady Harmony společnosti Schneider Electric může společnost RS nabízet celosvětově nejkomplexnější portfolio průmyslových tlačítek, spínačů a kontrolních světel. Společnost RS nyní distribuuje všechny nové řady tlačítek Harmony pro ovládací panely.

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik