česky english Vítejte, dnes je středa 23. leden 2019

MicroCare představí na SMT Hybrid Packaging poslední novinky v čištění DPS

16.05. 2018 | Výroba - novinky
Autor: Milan Klauz
obr1.png

MicroCare ukáže své novinky z oblasti čistících prostředků pro desky plošných spojů  na výstavě SMT Hybrid Packaging v Norimberku (5. – 7. 6. 2018). Novinky umožní výrobcům zlepšit kvalitu a snížit náklady na výrobu desek, přičemž splňují stupňující se požadavky ze strany EU.

Kromě jiných novinek to budou čističe No-Clean Flux Remover, RMA Flux Remover, a Water-Soluble Flux Remover Pens. Jejich balení v podobě pera umožní je přenášet v kapse.

Čistič No-Clean Flux Remover Pen je upraven pro odstranění zbylých pozůstatků po pájení a pasty, přičemž po sobě nezanechává žádné stopy. Jeho výhodou je, že ho lze použít i jiných nečistot, jako jsou olej, lepidla, nebo mastnoty. Je to vynikající odmašťovač a čistič pro obecné použití, který plně podporuje myšlnky odpůrců globálního oteplování. Je vyjmutý z regulací VOC.

Další novinkou bude RMA Flux Remover Pen, který obsahuje obzvláště silné chemické složení pro čištění starých, zaschlých nečistot po pájení, které je jinak obtížné odstranit. Snadno pronikne do nečistot a rozpustí je, přičemž odstraní jontové a jiné aktivátory.

Ekonomický čistič Water-Soluble (OA) Flux Remover Pen lze použít k čištění organických kyselých pájek, past a zbytků. Pomalu se vypařuje.

Novinky budou vystaveny ve stánku MicroCare Europe (číslo 4-531).

www.microcare.com

(mklauz) @dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik