česky english Vítejte, dnes je pondělí 19. srpen 2019

Yamaha Motor přichází s novou tiskárnou YSP10

30.01. 2019 | Výroba - novinky
Autor: Milan Klauz
obr1.png

Společnost Yamaha Motor Europe oznámila, že od 1. 5. 2019 bude nabízet novou, prémiovou tiskárnu YSP10. Tato high-end tiskárna pájecí pasty je kompatibilní s plně automatickým výměnným systémem a vyznačuje se největší taktovací rychlostí na světě.

YSP10 nahrazuje YSP tiskárnu, která měla hlavy 3S a sací mechanizmus šablony jako standardní vybavení. YSP10 byla vyvinut nově a zcela od začátku s cílem umožnit úplnou automatizaci v procesu výměny, která v průběhu tisku zabere nejvíce času.

Plně automatizovaná výměna je dosažena použitím nového automatického podavače, automatické výměny šablony a dalších automatizačních funkcí. Navíc byla snížena doba celého cyklu včetně čištění šablony. Další novinky zahrnují kompatibilitu s širokým rozsahem velikostí desek plošných spojů, a nová čistící hlava, která přestavuje úsporu čistícího papíru.

Sekce Yamaha SMT je subdivizí Yamaha Motor Robotics Business Unit v Yamaha Motor Corporation. Zařízení od Yamahy je známé svoji modulární koncepcí, což umožňuje držet trend s čím dále menšími a různorodými součástkami, které se osazují na desky.

Tato zpráva není ve chvíli publikování dosud zveřejněna.

Více o Yamaha Motor zde

mklauz@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik