česky english Vítejte, dnes je úterý 18. červen 2019

Vyhrajte vývojovou sadu SAM R34 Xplained Pro od Microchipu

07.01. 2019 | Vývoj - novinky
Autor: Microchip
01.jpg

Časopis DPS Elektronika od A do Z vám přináší možnost získat vývojový kit SAM R34 Xplained Pro (ATSAMR34-XPRO) navržený pro LoRaWAN. Touto sadou ve společnosti Microchip rozumí hardwarovou platformu určenou k posouzení vlastností nízkopříkonových SiP ATSAMR34, které poplatně technologii LoRa® pracují v pásmu do 1 GHz. Smyslem je zajistit bezdátové spojení na větší vzdálenost a ještě u toho prodloužit výdrž bateriového zdroje.

Rodina SiP s vysokou mírou integrace podporuje sítě LoRa a propojí u toho 32bitový mikrokontrolér s extrémně nízkou spotřebou, vf transceiver LoRa provozovaný v pásmu do 1 GHz a také SW stack. Můžeme rovněž počítat s certifikovanými referenčními návrhy i bezproblémovou spoluprací s předními poskytovateli síťových služeb, včetně základnových stanic LoRaWAN™. Celý vývojový proces zahrnující nejen hardware a software, ale také nezbytnou podporu se tak výrazně zjednoduší. Pro režimy spánku obvody dále nabízí nejnižší spotřebu ve své třídě a vzdáleným uzlům internetu věcí tak šetří baterii.

Díky podpoře ze strany integrované vývojové platformy Atmel Studio sada umožňuje jednoduchý přístup k funkcím ATSAMR34 a názorně ukazuje, jak se součástkou v konkrétním návrhu pracovat. Certifikovaná deska (FCC, ISED a RED) tak představuje nejen vývojovou platformu, ale rovněž skvělý referenční návrh sloužící k vývoji koncových bodů sítí LoRa založených na SAMR34, včetně jejich aplikací.

Návaznost na integrovanou vývojovou platformu Atmel Studio u tohoto kitu rovněž znamená dostupné příklady aplikací. Díky sadě snadno přistupujeme k nejrůznějším funkcím obvodu ATSAMR34J18B a dokážeme těžit i z dalších periférií rozšiřujících pole působnosti desky a zjednodušujících vývoj aplikací pro zákazníky.

Šanci vyhrát vývojovou sadu SAM R34 Xplained Pro máte i vy. Navštivte stránky http://page.microchip.com/DPS-SAMR34.html, kde vyplníte on-line formulář.

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik