česky english Vítejte, dnes je úterý 23. červenec 2019

Connected World Summit

07.08. 2018 | Zajímavosti - novinky
001.jpg

Connected World Summit
25 – 26. 9. 2018
Printworks, Londýn - Surrey Quays Rd, London SE16 7PJ.
Pořádá Nexus Mediacom.

Connected World je dvoudenní přehlídka na téma “Connected Technology”, která spojí přes 2,500 vedoucích pracovníků průmyslu, inovátorů, lidí s rozhodující pravomocí a investorů pod jednou střechou.

Čtvrtý ročník vyrostl exponenciálně z předchozích jak v obsahu a technologií, tak i v počtu návštěvníků. Původní akce zaměřené na Connected Home a Cities jsou nyní doplněné o další - Blockchain, 5G technology a AI (Artificial Intelligence).

Změna místa konání v Londýně na Printworks dodá této akci svěží vítr do plachet s cílem vytvořit inovativní a výjimečnou zkušenost, jak se sluší technickému průmyslu.

Přidejte se k nám 25. a 26. 9. a posuňte inovační akci v Londýně zaměřenou na techniku a byznys na vyšší úroveň.

Registrace vstupu na Connected World
 

Connected World Summit sdružuje několik jednotlivých akcí, které probíhají paralelně:

Connected Home Summit (25.-26. 9. Printworks v Londýně) proběhne již počtvrté. Tato akce, původně označená jako Smart Home Summit, se v Evropě etablovala jako vedoucí platforma Chytrých domů. Registrujte se a získejte Connected World Pass.

cws-02

Connected Cities Summit (25.-26. 9. Printworks v Londýně) je zaměřen na výhledové studie měst budoucnosti předních expertů. Vylepšené high-speed propojení umožní nové služby, zatímco 5G se zaslouží o automatizování života ve městě. Představitelé měst budou uvádět nová zkoušená řešení i jejich dopad na obyvatele města. Registrujte se a získejte Connected World Pass.

cws-03

5G Summit (25.-26. 9. Printworks v Londýně) upozorní na nové příležitosti trhu, inovativní byznys modely, pokroky v technice. Podá úplný pohled do světa 5G, když identifikuje vliv na obchody, služby, pojišťovny a města. Registrujte se a získejte Connected World Pass.

cws-04

Connected Security Summit (25.-26. 9. Printworks v Londýně) odhalí bližší pohled na bezpečnostní standardy a technologie, které umožní masovou adopci ve světě vzájemného propojení. Protože zabezpečení je pro propojená zařízení důležité, tato akce upozorní na její slabá místa a navrhne řešení. Registrujte se a získejte Connected World Pass.

cws-05

AI Tech World (25.-26. 9. Printworks v Londýně) umožní slyšet názory a studie zaměřené na umělou inteligenci. Registrujte se a získejte AI Tech World Pass.

cws-06

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik