česky english Vítejte, dnes je pondělí 19. srpen 2019

Chcete do světa a pracovat pro Rutronik?

09.02. 2019 | Zajímavosti - novinky
Autor: Milan Klauz
obr1.jpg

Nedostatek kvalifikovaných lidí je všude a proto se Rutronik (Rutronik Bauelemente Gmbh), známý distributor součástek s globálním dosahem, rozhodl otevřít webové stránky zaměřené na nábor nových pracovníků.

Klasické inzeráty, které nabízí zaměstnání, již nesplňují svoji úlohu příliš dobře, protože neumožňují v krátkém textu dobře popsat nutné předpoklady pro uchazeče o práci, vysvětlit podrobněji o co se jedná, ani představit danou společnost jako celek.

Ve spolupráci s externí agenturou zjistil Rutronik, že spadá do kategorie velmi dobrých zaměstnavatelů, když jeho pracovníci požívají kromě jiného i nadprůměrný plat a možnost dalšího růstu v kvalifikaci.

Webový portál je provozován v němčině a v angličtině, a vůbec se netýká jenom Německa – Rutronik nabízí pozice v různých místech světa (včetně České republiky). Lze předpokládat, že znalost němčiny nebo angličtiny je do jisté míry požadována. Nabízené pozice zahrnují nejenom prodejce, ale i aplikační inženýry a další odborné pozice. Pokud tedy chcete vyrazit do světa, podívejte se, co Rutronik nabízí.

Zmíněná webová stránka zde

mklauz@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik