česky english Vítejte, dnes je pátek 03. prosinec 2021

Zelená pro veletrh productronica 2021

03.07. 2021 | Zajímavosti - novinky
Autor: productronica
01.jpg

Jak oznámilo bavorské ministerstvo hospodářství společně s Messe München, od 1. září 2021 bude v Bavorsku opět možné pořádat veletržní a výstavy.

Významný světový veletrh z oblasti vývoje a výroby elektroniky - productronica, se tak může konat podle plánu ve dnech od 16. do 19. listopadu v Mnichově. Firmy mají stále možnost zúčastnit se veletrhu productronica 2021 jako vystavovatelé.

Kromě klasického veletrhu s osobní účastí bude součástí akce také její digitální varianta. Zástupci průmyslu tak budou mít možnost zúčastnit se veletrhu productronica osobně nebo virtuálně.

Ucelený koncept bezpečnosti a hygieny

Společnost Messe München vypracovala v úzké spolupráci s příslušnými orgány komplexní bezpečnostní a hygienickou koncepci. Ta zahrnuje kromě základních ustanovení také nové důležité prvky, jako je dodržování minimální vzdálenosti, nošení respirátorů FFP-2 a dohledatelnost všech účastníků. Přístup na výstaviště bude umožněn pouze osobám, které byly prokazatelně očkovány, mají negativní test, nebo se již vyléčili. Společnost Messe München také na místě vybuduje testovací místa. Další ochranu vystavovatelů a návštěvníků ve výstavních halách zajišťuje moderní ventilační systém, který zaručuje pravidelný a spolehlivý přísun čerstvého vzduchu.

Přihlášeno je více než 500 vystavovatelů

Téměř pět měsíců před zahájením akce již potvrdilo svou účast více než 500 firem jako jsou například: ASM Assembly Systems, F&K Delvotec, Komax, Kurtz Ersa, Rohde & Schwarz a další. Zájemci z řad firem mají stále možnost se na veletrh přihlásit.

Více informací najdete v původní tiskové zprávě.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik