česky english Vítejte, dnes je středa 27. říjen 2021

Zástupce Hioki hovoří o designu baterií ve 3. epizodě podcastu „The Inovation Experts“ od společnosti Farnell

25.09. 2021 | Zajímavosti - novinky
Autor: Farnell
01.jpg

Společnost Farnell, člen skupiny Avnet Company a světový distributor elektronických součástek, produktů a řešení, vydala třetí epizodu ze své série podcastů s názvem The Innovation Experts, v níž vystupuje přední výrobce testovacích zařízení Hioki.

Třetí epizoda podcastu se exkluzivně zabývá procesy, jakými společnost Hioki navrhuje inovativní nástroje a vybavení pro konstrukci baterií. bude tedy velmi zajímavá pro návrháře systémů čisté energie, jako jsou elektrická vozidla, skladování zelené energie a další systémy napájené bateriemi.
Kai Scharrmann (Engineer and Business Development Manager) ze společnosti Hioki, přijal pozvání Cliffa Ortmeyera (Global Head of Technology Product Marketing and Solutions) z Farnellu, aby rozebral tuto špičkovou technologii a vysvětlil, jak se používá k měření účinnosti elektromobilů a dalších kritických aplikací.

Podcast The Innovation Experts, který vychází každých pár týdnů, se zabývá tím, jak testovací a měřicí zařízení umožňují inovace v celé škále organizací – od malých start-upů až po velké organizace. Všechny předchozí epizody podcastu jsou nyní k dispozici v novém centru technických zdrojů společnosti Farnell:

Podcast The Innovation Experts je volně dostupný na všech hlavních podcastových platformách včetně Spotify a Apple Podcasts.

Třetí díl věnovaný společnosti Hioki je nyní dostupný v novém online centru technických zdrojů společnosti Farnell.

Další informace najdete v původní tiskové zprávě.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik