česky english Vítejte, dnes je neděle 16. červen 2024

On-line vyhledání součástek s porovnáním cen

Pokud se Vám nezobrazí rozhraní vyhledávače součástek, pravděpodobně jste zakázali cookies na tomto webu. Aby vyhledávač fungoval, musí být cookies povolené.
 

Součástí portálu DPS-AZ je i vyhledávač součástek, jedná se o specializovaný nástroj určený pro hledání elektronických součástek s možností porovnat jejich ceny a dostupnost. Pokud sháníte integrované obvody, polovodičové i pasivní součástky nebo jiné součástky pro elektroniku, vyzkoušejte náš vyhledávač součástek.

Vyhledávač součástek je volně přístupný nástroj, který šetří čas i peníze a díky němu snadno najdete nejnižší cenu / nejlepší nabídku elektronických součástek online. Funkce vyhledávače součástek spočívá v prohledávání online databází významných distributorů součástek, kde hledá zadaný typ součástky, aktuální cenu a skladovou dostupnost.

Aktuálně má vyhledávač součástek přístup k databázím více než 115 známých dodavatelů součástek (např. Farnell, RS Components, Mouser, Digi-Key, Rutronik, Avnet, TME a další), což představuje širokou nabídku aktivních i pasivních součástek pro elektroniku.

Výstupem vyhledávače součástek je tabulka s přehledem aktuálních cen a množstvím součástek na skladě u jednotlivých distributorů. Zadáním několika dalších parametrů je možné podrobněji stanovit kritéria vyhledávání a tím zpřesnit dosažené výsledky.