česky english Vítejte, dnes je pondělí 25. září 2023

O portálu

S námi můžete být on-line!

Portál www.dps-az.cz se zaměřuje na celé spektrum elektroniky v České republice, na Slovensku i v zahraničí.

Portál přináší aktuální trendy ve vývoji elektroniky, novinky v technologických postupech, výrobních zařízeních a materiálech, informace o nových elektronických součástkách a zajímavých možnostech jejich použití. Pravidelně se věnuje měřicí a testovací technice, stejně jako softwarovým nástrojům pro vývoj a výrobu elektronických zařízení. V neposlední řadě přináší pravidelně aktualizovaný kalendář odborných akcí pořádaných u nás i v zahraničí.

Portál je zaměřen na široké spektrum čtenářů z řad zájemců o elektroniku – vývojové pracovníky, aplikační inženýry, management v oblasti vývoje a výroby elektroniky, návrháře DPS i pracovníky z výroby desek a následných operací s nimi (osazování, lakování, testování, montáže, opravy atd.). Je však i významným zdrojem informací pro výrobce softwaru a hardwaru pro návrh, výrobu, montáž a testování elektronických součástek a jejich zákazníky i uživatele elektronických systémů. Důležité informace z oboru zde najdou i pracovníci nákupu součástek, vedení firem, středoškolští a vysokoškolští učitelé a studenti.

Struktura čtenářů: 65 % přichází z oblasti vývoje, výzkumu a vzdělávání, 35 % přichází z oblasti výroby elektroniky.

 

Tematické rubriky portálu

  • Vývoj
  • CAE/CAD/CAM
  • Výroba
  • Měření
  • Součástky
  • Zajímavosti
  • Kalendář

 

Co na portálu naleznete

Krátké zprávy a novinky z elektroniky, PR články, odborné články, on-line vydání časopisu DPS Elektronika od A do Z, speciální přílohy pro veletrhy a tematické/firemní seriály článků, odkazy na semináře pořádané časopisem DPS Elektronika od A do Z, nabídky a poptávky pracovních příležitostí, informace o webinářích (živé i ze záznamu), užitečné odkazy, soutěže apod.

 

Provozovatel

CADware s.r.o.
Aloisina výšina 447/13
460 05 Liberec 15
IČO: 47287578
DIČ: CZ47287578

 

Partneři

https://eipc.org/
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik