česky english Vítejte, dnes je sobota 17. duben 2021

Nový 3D nástroj a další novinky v programech PADS

Společnost Mentor Graphics představila novou verzi programů PADS, která bude k dispozici v několika různých konfiguracích od listopadu 2015.

Výkonný 3D nástroj programu PADS umožňuje vizualizaci desky, rozmisťování součástek, kontrolu dodržení návrhových pravidel a vytvoření výstupního PDF. Umožňuje importovat modely ve formátu STEP, stejně jako exportovat kompletní desku v několika různých formátech. Provedení 3D nástroje také rozšiřuje možnosti v navazujícím novém produktu (PADS Professional) s volbou pro knihovnu se 4 miliony 3D pouzder a nástroje pro spolupráci mezi ECAD a MCAD systémy. Možnosti uvedeného 3D nástroje jsou úměrné dané konfiguraci programu PADS.

Nejnovější verze programu PADS zahrnuje i řadu různých zlepšení, která mají vliv na práci s programem a přinášejí zvýšení efektivity při návrhu desky. Zahrnuje např. pokročilé rozmisťování součástek, vylepšenou editaci skladby pájecích plošek (padstack), aktualizovaný konvertor schémat, desek a knihoven z jiných systémů (včetně Altium® V15), atd. Kreslení schématu má nyní také možnost automaticky přečíslovat stránku schématu a aktualizovat výpis materiálu. 

Návrh desky usnadňuje také nová knihovna součástek a přístup k portálu PartQuest™, který nabízí schematické symboly, pouzdra a parametrická data více než 450 tisíc součástek.

Pro více informací kontaktujte autorizovaného distributora (www.cadware.cz), navštivte webovou stránku výrobce (www.pads.com), nebo zhlédněte webinář PCB Design with 3D - New Release!

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik