česky english Vítejte, dnes je sobota 20. červenec 2019

Potřebujete výkonný program pro návrh DPS? Využijte nabídky na PADS Professional - PADS příští generace

22.01. 2019 | CAD/CAE/CAM - novinky
Autor: Milan Klauz
obr300x225.png

Využijte velmi výhodné nabídky na PADS Professional – nového programu, který má s původním PADSem společné jenom jméno. Odvozen od high-end systému Xpedition nabízí vyspělou techniku kreslení schématu a návrhu desky včetně vlastního 3D návrhového prostředí a potřebných simulací (obvodové, signálové integrity, teplotní). Navazuje na klasické programy PADS, Xpedition a řadu dalších známých návrhových systémů.

PADS Professional byl původně vyvinut jako mezičlánek mezi klasickým programem PADS a high-end návrhovým systémem Xpedition, čemuž odpovídala i jeho cena. Stávající nabídka umožňuje získat tento program za poloviční cenu, která je již na úrovni jiných návrhových programů. Důvodem pro tuto dočasnou akci je snaha uvést PADS Professional jako nového nástupce programů PADS, které jsou ale i nadále vyvíjeny a nabízeny jako levnější varianta.

Nabídka PADS Professional je platná do 25. 9. 2019. K dispozici je možnost vyzkoušení programu, videa pokrývající celý rozsah práce v programu i stručný návod na jeho ohodnocení.

Více informací o PADS Professional zde.

Informace o výhodné nabídce zde.

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik