česky english Vítejte, dnes je pátek 04. prosinec 2020

EPLAN oznámil přechod na model předplatného

29.09. 2020 | CAD/CAE/CAM - novinky
01.jpg

Průmyslová transformace je v plném proudu a v důsledku toho se mění situace na trhu. EPLAN se těmto změnám důsledně přizpůsobuje: od srpna 2021 bude nové softwarové licence nabízet výlučně na základě předplatného. Společnosti budou těžit zejména z větší flexibility.

EPLAN, známý poskytovatel softwaru pro oblast elektrotechniky, automatizace a mechatroniky začne od 1. srpna 2021 nabízet nové licence svých programů výhradně jako předplatné.

Generální ředitel společnosti EPLAN, Sebastian Seitz, tento krok vysvětluje jako „orientaci podnikání stoprocentně na budoucnost. Toto převratné rozhodnutí se vyplatí jak současným, tak novým zákazníkům.“ Model předplatného také přinese ještě intenzivnější dialog se zákazníky, kdy dojde k dalšímu prohloubení vzájemných vztahů. V dobách digitální a průmyslové transformace tvoří úzká komunikace základ úspěchu na obou stranách.

Nové podmínky předplatného jsou k dispozici okamžitě. Jak noví klienti, tak stávající zákazníci však mohou do 31. července 2021 nadále pořizovat nové nebo další licence jako trvalé licence.

Původní tisková zpráva

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik