česky english Vítejte, dnes je sobota 04. únor 2023

PADS Professional Premium se pronajímá a běží na cloudu

22.03. 2022 | CAD/CAE/CAM - novinky
Autor: Milan Klauz
obr1.jpg

Společnost Siemens EDA Software uvolnila nejnovější provedení programu PADS Professional (PADS Pro) pod názvem PADS Professional Premium, které se pronajímá a běží pouze na cloudu. Program sám je doplněn o další tři aplikace - Connect, PartQuest Portal a Supply Chain.

Cloudová aplikace nevyžaduje instalaci software, ani pořizování náročného hardware. Přístup k programu je odkudkoliv a kdykoliv. Pronájem aplikace zahrnuje vždy aktuální verzi programu, bez potřeby pamatovat na jeho údržbu a aktualizaci.

Vlastní návrhový systém, který je odvozen od high-end systému Xpedition, umožňuje kompletní návrh desky ve 3D, včetně rigid-flex desek, ECAD-MCAD spolupráce, RF desek, routování spojů metodou Sketch Routing. Simulace a analýzy zahrnují AMS smíšené obvodové simulace, analýzy signálové a napájecí integrity, termální analýzy navržené desky.

Na rozdíl od stávajícího PADS Pro je PADS Pro Premium doplněn o novinky, které umožňují:

  • integrovanou správu dat návrhu, kdy uživatel může spolupracovat s členy týmu kdekoliv na světě prostřednictvím správy dat, výpisů materiálu, sdílení vizualizace návrhu a markupu.
  • vyhledávání a stahování dat a potřebných knihovních prvků součástek z portálu PartQuest
  • real-time zjišťování dostupnosti a cen součástek.

Zájemci o výkonný návrhový systém, který běží na cloudu a je k dispozici za zhruba 75 tisíc Kč ročního pronájmu si mohou celý systém nezávazně vyzkoušet.

Více informací u výrobce i lokálního prodejce

mklauz@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik