česky english Vítejte, dnes je středa 24. červenec 2024

Nová varianta řady 2060

Nová verze řady 2060 se vyznačuje mimořádně robustním pouzdrem bílé barvy, které svorce dodává vysokou mechanickou pevnost.

Společnost WAGO pouzdro nové varianty řady 2060 v zadní části prodloužila o jeden milimetr, což umožňuje zvětšit tolerance při přímém zasouvání plných vodičů při automatickém i ručním zapojování. Z této změny navíc vyplývá vyšší mechanická pevnost při používání ovládacího tlačítka. Nové svorky mají bílé izolační pouzdro a minimalizují tvorbu stínů v LED aplikacích. U stávajících desek plošných spojů mohou zákazníci na novou variantu řady 2060 přejít bez jakýchkoli problémů, protože novinka je kompatibilní se standardizovaným rozvržením.

Nová varianta řady 2060

Svorky na desky plošných spojů řady 2060 s konstrukční výškou 4,5 mm se používají jak v LED aplikacích, tak v jiných zařízeních se SMD komponenty. Jsou vhodné pro plné a jemně laněné vodiče o průřezu od 0,2 mm2až do 0,75 mm2(AWG 24 až 18), přičemž umožňují přímo zasouvat plné vodiče. Při připojování a uvolňování vodičů všech druhů lze kontaktní místo zcela jednoduše otevřít pomocí integrovaného ovládacího tlačítka.

Do portfolia SMD společnosti WAGO patří kromě řady 2060 také řada 2059 s velice malou konstrukční velikostí a dále řada 2061 pro přímé napájení. Přednosti řady SMD umožňují využití v mnoha různých aplikacích: Tyto tři řady svorek na desky plošných spojů SMD tvoří dokonalé propojení mezi řídicím stupněm a modulem v mnoha zařízeních, od malých, konvenčně zapojených bodových LED světel až po průmyslová stropní vestavná svítidla.

www.wago.cz