česky english Vítejte, dnes je středa 24. červenec 2024

PBT Works s. r. o. se odděluje od PBT Rožnov p. R., s. r. o.

PBT Rožnov p. R., s. r. o., se během 25 let své existence etablovala jako dominantní dodavatel zařízení, materiálů a služeb pro elektrotechnický průmysl v rámci České a Slovenské republiky. Zároveň rozvíjela vlastní výrobní program – čisticí a sítotisková zařízení pro elektroniku v dceřiné společnosti MEAS CZ s. r. o. PBT Rožnov realizovala obchodní a servisní podporu pro ČR a SR i celosvětový trh.

Od počátku roku 2015 se tyto firmy plně oddělily. Spolu s tím proběhla i změna vlastnických struktur. Současně s tím společnost MEAS CZ změnila název na PBT Works s. r. o. Nově samostatná firma PBT Works pokračuje ve výrobním programu a zároveň přebírá pod sebe i obchodní a servisní oddělení pro své výrobky. PBT Works s. r. o. přebírá veškeré závazky za instalovaná zařízení vyrobená dceřinou společností MEAS CZ mimo Českou a Slovenskou republiku.

Nový název PBT Works se částečně přidržuje dobře zavedené značky PBT a tím vyjadřuje kontinuitu technického vývoje vlastních zařízení a na druhé straně klade výraznější důraz na vlastní produkci zahrnující konstrukci, předvýrobu, montáž, jakož i obchodní a servisní podporu.

Čisticí zařízení představují stěžejní výrobní program PBT Works, který zahrnuje širokou škálu strojů pro čištění elektronických sestav, šablon, pájecích palet a dalších předmětů v elektrotechnickém průmyslu. Zejména pak ve stále náročnější oblasti čištění sestav DPS dosahuje firma nepřehlédnutelných výsledků. Sítotisková zařízení, jakožto druhý výrobní program, zaujímají dobře zavedenou pozici v oblasti manuálních a poloautomatických strojů pro tisk past a lepidel.

Distributorem zmíněných zařízení pro český a slovenský trh zůstává jako doposud firma PBT Rožnov. Dosavadní závazky fy PBT Rožnov v České a Slovenské republice zůstávají nedotčeny. Na ni se prosím obracejte se svými požadavky.

www.pbt.cz