česky english Vítejte, dnes je pondělí 15. červenec 2024

AMPER – svátek elektrotechniky se blíží

DPS 1/2016 | Články
Autor: Terinvest

Je tomu již 24 let, co veletržní správa společnosti Terinvest každoročně připravuje další ročník odborného veletrhu AMPER. Svátek elektrotechniky a elektroniky se blíží, uskuteční se opět na brněnském výstavišti v termínu 15.–18. 3. 2016.

Odborníci, obchodníci, zástupci vrcholného managementu, studenti elektrotechnických oborů a všichni nadšenci by si měli datum konání veletrhu zapsat do diářů, aby nepropásli svým zaměřením nejvýznamnější událost v regionu střední Evropy. Ptáte-li se, proč přijít právě na AMPER, několik jednoduchých skutečností Vás rychle přesvědčí. Veletrh AMPER se ukazuje být ideálním místem pro koncentraci nabídky, poptávky a ryzího nadšení nad technologickými novinkami, společně s možností vidět, slyšet, osahat a hlavně prožít. V dnešní moderní době internetu je právě veletrh AMPER jedno z posledních míst v oboru, kde platí, že potřesení rukou a osobní kontakt má větší efekt než elektronický newsletter.

AMPER – svátek elektrotechniky se blíží

Stejného názoru je pravidelně i více než 600 vystavovatelů z více než 20 zemí světa, kteří se veletrhu AMPER účastní a spoluvytvářejí duši celé akce. Na jejich expozice, přeplněné moderními stroji, nejnovějšími součástkami pro elektrotechniku a elektroniku a dalšími technologickými zázraky, se v roce 2015 přišlo podívat 44 500 návštěvníků. Na připravovaný následující ročník je již nyní přihlášeno více než 400 vystavovatelů, a to téměř nevybledly vzpomínky na ročník minulý. Zmiňme alespoň několik z již přihlášených společností, například společnost OFFICIAL ELECTRONIC využije veletrhu pro setkání se svými obchodními zástupci a zákazníky. Stejně tak nebudou chybět HARTING, Synflex Elektro, QUITTNER & SCHIMEK, Amtest Czech Republic, KOALA Elektronik, AQ electronic a mnoho dalších dodavatelů součástek, modulů a dalšího příslušenství pro elektroniku a elektrotechniku. Z dodavatelů technologických zařízení a materiálů pro montáž a výrobu v oboru elektroniky se představí MP elektronik technologie, ASM Assembly Systems, PBT Rožnov, ERMEG, AMTECH, THONAUER a další. Na veletrhu pochopitelně nechybí ani vystavovatelé, jakými jsou ABB, Siemens, Schmachtl CZ a jiní, kteří tradičně patří ke špičkám ve svém oboru.

V roce 2016 je na veletrhu nabídnut prostor i novým začínajícím společnostem. V rámci programu AMPER Start Up se na veletrhu představí 8 společností, které se teprve snaží prorazit v komerčních sférách obchodu. Jedná se o společnosti Eledus, Galavito, Ing. Františka Beneše, Lan2M, Lumitrix, maatrix, POLTECH CZ a Sewio. Detailní představení zúčastněných společností bude zprostředkováno na www.amper.cz. Pokud tedy hoříte zvědavostí nad tím, čemu se zmíněné startupové společnosti věnují, určitě sledujte webové stránky veletrhu.

Připojte se k přihlášeným vystavovatelům i Vy a zažijte jedinečnou veletržní atmosféru veletrhu AMPER. Prezentujte své produkty a služby, najděte nové obchodní partnery, potkejte své stávající zákazníky a kolegy anebo si přijďte rozšířit své obzory na doprovodný program veletrhu. Veletrh AMPER nabízí pro každého něco a dohromady tvoří dokonalý zážitek, o který nechce nikdo z nás přijít.