česky english Vítejte, dnes je úterý 05. březen 2024

AMPER 2018: Svět nejmodernější elektrotechniky

01.jpg

Jedno místo, desítky odborných přednášek a konferencí, stovky vystavovatelů a expozic, tisíce technologických objevů, desítky tisíc návštěvníků a sto tisíc obchodních příležitostí. I to bude AMPER 2018.

Nepropásněte svou příležitost a staňte se i vy součástí největší odborné události roku ve střední Evropě. Přijďte ukázat světu nové technologie a nejnovější trendy z oboru elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení.

Mezi tradičně silné obory se řadí elektronické součástky a moduly. V letošním roce se v hale F představí celá řada výrobců a distributorů. Jako každý rok nebudou chybět například AQ electronic, ELING BOHEMIA, GM electronic, HARTING, OFFICIAL ELECTRONIC, Premier Farnell, QUITTNER & SCHIMEK, SENO, TME. Svou premiéru na veletrhu budou mít například Börsig, Burish Elektronik, EASTtec components nebo VS Technology Poland.

zajimavosti1

Hala F hostí také společnosti se zaměřením na výrobní zařízení pro elektrotechniku a elektroniku. Nadcházejícího ročníku veletrhu se jich zúčastní rekordní počet a stejně tak obsadí i rekordní plochu. Nebudou chybět tradiční vystavovatelé AMTECH, Amtest Czech Republic, Lintech, MP ELEKTRONIK TECHNOLOGIE, NETA SMT, PBT Rožnov p. R. nebo Realtime Technologies.

Hale V bude tradičně dominovat průmyslová automatizace. V tomto oboru bude vystavovat téměř pětina všech přihlášených společností. Nebudou chybět hlavní lídři oboru, mezi které se řadí společnosti B+R automatizace, Balluff CZ, Beckhoff Česká republika, ifm electronic, Murrelektronik CZ, Sick, Weidmüller a celá řada dalších. Všechny tyto firmy naleznete ve výstavní hale V, společně s vystavovateli z oboru pohony a výkonová elektronika a se společnostmi zabývajícími se měřením a regulací.

zajimavosti2

To nejlepší na konec. Ve výstavní hale P se představí vystavovatelé z oborů energetiky, vodičů a kabelů, elektroinstalací, zabezpečení a osvětlení. I v této hale se představí ABB, KOPOS KOLÍN, OBO BETTERMANN, Rittal Czech, Schmachtl CZ a jiní. Za firmy z oboru energetiky zmiňme alespoň BLUE PANTHER, DCK Holoubkov Bohemia, ELCOM, Elpro-Energo a KOČÍ – VALÁŠEK. Pokud se zajímáte o zabezpečení, nemusíte se obávat, že by chyběla jednička v tomto oboru společnost JABLOTRON ALARMS. Potřebujete-li kabely, určitě navštivte stánky firem „BAKS” Kazimierz Sielski, HENNLICH, Komax Kabelverarbeitungssysteme Deutschland, LABARA, PZK BRNO a další.

Přehlídka technologií je doplněna o bohatý doprovodný program, který je připravován ve spolupráci s mediálními a odbornými partnery veletrhu. Mezi hlavní témata patří koncepce Smart City, Průmysl 4.0 a Start Upové projekty. V rámci těchto témat jsou připravovány jak semináře, tak fyzické expozice na výstavní ploše. Nebude chybět ani téma elektromobility v rámci doprovodného programu AMPER MOTION, který je mezi příznivci veletrhu AMPER velice oblíbený.

Mezinárodní veletrh AMPER přináší vystavujícím firmám nepřeberné množství kontaktů, obchodních setkání, ale hlavně prezentaci jejich produktů. Díky své vysoké profesní úrovni se veletrh již před lety zařadil mezi nejvyhledávanější tuzemské a zahraničními veletrhy a letos jen potvrzuje pozici středoevropské oborové události číslo jedna. Pokud tedy i vy chcete své sny o úspěchu přeměnit v realitu, zaregistrujte se na AMPER 2018.

Více informací najdete na webových stránkách www.amper.cz, kde naleznete jak informace o vystavovatelích, tak informace o doprovodném programu.