česky english Vítejte, dnes je pátek 21. červen 2024

AMPER 2018 – do dalšího čtvrtstoletí ve znamení průmyslu 4.0 a IoT!

DPS 6/2017 | Články
Autor: Terinvest

V březnu příštího roku vstoupí veletrh AMPER do druhého čtvrtstoletí své existence. Ve dnech 20.–23. 3. 2018 se již po šestadvacáté uskuteční největší a nejvýznamnější elektrotechnická událost v rámci České republiky a Slovenska, která je ucelenou přehlídkou inovací v prezentovaných oborech, jejichž směr vývoje nabízí návštěvníkům veletrhu AMPER pohled do budoucnosti technologií.

Manažeři ze společnosti Terinvest se zaměří nejen na rozšíření veletrhu o aktuální témata, jako jsou průmysl 4.0 a stále populárnější IoT, ale také o rozvoj úspěšných doprovodných projektů AMPER SMART CITY, AMPER START UP nebo AMPER MOTION. Organizátoři veletrhu chtějí navázat na velmi úspěšný poslední ročník, který navštívilo přes 43 000 návštěvníků a na jehož výstavní ploše se prezentovalo 600 vystavovatelů z 22 zemí světa. Veletrh potvrdil zvyšující se zájem zahraničí, odkud dorazila čtvrtina vystavovatelů a více jak 12 % celkového počtu návštěvníků.

amperVeletrh AMPER věnuje velkou pozornost také odbornému programu, který je jeho nedílnou a důležitou součástí. Připravují se odborné konference, semináře a workshopy dotýkající se jak ryze odborných témat a norem, tak témat se zaměřením na mezinárodní obchodní spolupráci a export. Širokou veřejnost pak jistě zaujmou přednášky týkající se energetické soběstačnosti domácností a firem.

Zmínit musíme také tradiční soutěž o nejpřínosnější exponát veletrhu, ZLATÝ AMPER, který je pro zúčastněné firmy významným a prestižním oceněním ve smyslu uznání jejich schopnosti návrhu a výroby nového konkurenceschopného produktu za využití inovativní činnosti v oblasti výzkumu a vývoje. Svoji účast na 26. ročníku veletrhu AMPER již potvrdily jak tradiční tuzemské a zahraniční společnosti, tak nově se prezentující firmy nejen z České republiky a Slovenska, ale např. i z Německa, Turecka či Polska.

Pro více informací navštivte oficiální stránky veletrhu www.amper.cz, kde naleznete přihláškový formulář, podrobné informace k veletrhu a v neposlední řadě kontakty na členy týmu veletrhu AMPER 2018, kteří se Vám budou rádi věnovat.