česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 20. červen 2024

VF stíněné boxy od firmy IGOS MN

DPS 3/2021 | Články
Autor: TESTOVACÍ TECHNIKA

Na českém trhu začala prostřednictvím firmy TESTOVACÍ TECHNIKA s. r. o. nabízet stíněné boxy izraelská společnost IGOS-MN. Společnost vyrábí širokou řadu stíněných boxů s možností stínění od řádu 100 kHz až do 47 GHz se stíněním až 120 dB. V nabídce jsou dvě základní řady stíněných boxů IG-B a IG-E.

 

Box modulární panely (jpg)

Řada IG-B je nejběžnější řadou používanou v high-tech odvětvích. Zahrnuje širokou škálu VF stínicích boxů a je vhodná pro různá pracovní prostředí. Velikosti řady IG-B je od velmi malých krabiček 20 × 30 cm až po boxy o velikosti 65 × 65 cm.

Řada IG-E nabízí velikosti od 1 × 1 m do 3 × 3 m. Tato řada je uváděna jako vysoce výkonná s vylepšeným útlumem stínění až 120 dB. Každý box může být vybaven speciálním vnitřním mechanickým příslušenstvím používaným pro zkoušky a kalibrace, jako jsou police, anténní stojany, testovací kalibrační stojany atd. Tato řada podporuje modulární sestavu různých velikostí až do výšky 3 metrů, což umožňuje vytváření velkých izolovaných pracovních prostor.

Nad rámec těchto dvou základních řad jsou v nabídce boxy do klimatických komor IG-Oven, boxy speciálně navržené do stojanových rozvaděčů IG-Rack Mount.

Řada IG-Oven byla vyvinuta speciálně pro testování produktů v klimatických komorách a je vhodná pro práci v extrémních podmínkách. Díky třem různým velikostem je možné boxy použít do klimatických komor různých výrobců a různých velikostí. Tato řada používá speciální materiály, které podporují testovací prostředí v extrémních podmínkách a vysokém rozmezí teplot od –50 °C až do +120 °C s vysokým výkonem stínění.

Řada IG-Rack Mount je vyrobena speciálně pro použití ve stojanových rozvaděčích. Boxy nabízí snadné použití s optimalizovaným designem pro prostorové využití a funkčnost. Zákazník si může vybrat jak z katalogových rozměrů, stejně jako je možné vyrobit boxy na míru, které se vejdou do jím specifikovaného rozvaděče.

Dodávané boxy všech řad mohou být osazeny modulárními vstupními panely s různými průchodkami, které je snadné demontovat a vyměnit. Poskytování modulárních vstupních panelů podporuje použití stíněných boxů v jakékoli konfiguraci. Vzhledem k tomu, že různé vstupní konektory ovlivňují různým způsobem útlum, je možné správným nastavením vstupních panelů optimalizovat výkon pro danou aplikaci. Boxy mohou být osazeny různými typy VF filtrů, adaptérů a konektorů podle požadavků zákazníka. Základní výčet filtrů, konektorů a průchodek je uveden v tabulce 1.

Více informací žádejte u autorizovaného partnera IGOS-MN pro Českou republiku a Slovensko, společnosti TESTOVACÍ TECHNIKA s. r. o., nebo přímo na webových stránkách výrobce www.igos-rf-shielding.com.