česky english Vítejte, dnes je sobota 13. červenec 2024

Panasonic otevírá gigantické Centrum technologií (CXC − Customer Experience Center) v Mnichově

DPS 3/2021 | Články
Autor: Panasonic Electric Works Europe AG

Společnost Panasonic soustavně rozšiřuje své aktivity v Evropě. V rámci areálu Panasonic v Mnichově se nyní chystá otevřít nové Centrum technologií (CXC – Customer Experience Center). Komplex budov se skládá z více než 6 000 metrů čtverečních a nabízí pro zákazníky B2B, obchodní partnery, vývojáře, start-upy a univerzity otevřenou platformu pro získávání a výměnu informací.

V ústřední části prezentace a ve speciálně orientovaných funkčních místnostech představí společnost Panasonic svou komplexní škálu elektromechanických komponent, automatizačních systémů, pohonů a průmyslových robotů. Kromě toho jsou zde k dispozici stroje pro výrobu elektroniky a technologie pro maloobchod, veřejné prostory, elektronickou mobilitu a inteligentní život. CXC je svět moderních technologií, dialogová platforma a ideální místo pro konání tematických setkání, seminářů a školení. Výstavní program bude průběžně aktualizován a je navržen tak, aby zdůraznil rostoucí význam společnosti Panasonic jako silného prostředníka pro high-tech řešení v oblasti mobility, obchodu a bydlení.

CXC (Customer Experience Center) se nachází na východě Mnichova v evropském ústředí Panasonic Industry. Kromě vývojových týmů budou moci aplikační inženýři, průmysloví zákazníci, obchodní partneři a odborná veřejnost navštívit prostředí špičkových technologií. Panasonic Industry Europe bude využívat rozsáhlé zázemí CXC pro akce veřejného dialogu místního, regionálního i mezinárodního charakteru, setkávání se zástupci univerzit, tematické workshopy, premiéry produktů a mediální akce. Další informace, interaktivní zkušenosti a postřehy o CXC najdete na https://industry.panasonic.eu/ panasonic-campus-munich.

panas (jpg)

Panasonic Electric Works Europe AG
Administrativní centrum PLATINIUM, Veveří 111, 616 00 Brno

Tel.: +420 541 217 001, Fax: +420 541 217 101
www.panasonic-electric-works.cz