česky english Vítejte, dnes je úterý 05. březen 2024

Pozvánka na webinář o Altium Designeru 11.11.2021

01.11. 2021 | Články
Autor: Retry
01.jpg

Chcete se podívat na to, co nyní Altium Designer nabízí vývojářům DPS? Pak Vás srdečně zveme na český webinář:

Proč je Altium Designer populární volba pro návrh DPS?

11.11.2021 od 9:00

Registrace zdarma

Altium Designer se za poslední dekádu vyvinul na výhradně návrhové prostředí pro vývoj desek plošných spojů. Došlo k opuštění všech vedlejších větví, jako byly návrhy pro FPGA nebo MCU a další.

Místo toho se Altium Designer specializoval. Přinesl výkon 64bitové aplikace a rozšířil podporované technologie například o návrhy rigid-flex DPS, HDI, vícedeskové sestavy a o nástroj na detailní dokumentaci DPS. Na komplikující se situaci na trhu se součástkami reagoval již před několika lety představením nástroje ActiveBOM, který sleduje dostupnosti součástek. V posledních letech přitom dochází i k velkým vylepšením v nástrojích pro routování spojů a pro obvodové simulace.

retry-1 (jpg)

Jako podpůrný nástroj byla v roce 2020 uvedena i služba Altium 365. Ta v podobě cloudového úložiště projektů a knihoven pomáhá vývojářům jednoduše spolupracovat na jejich projektech odkudkoliv. Altium 365 Standard je přitom dostupné všem uživatelům se Subscription Altium Designeru (předplacení aktualizací).

Základní principy (snadné ovládání, jednotné prostředí) i licenční politika přitom zůstávají stále stejné. Každý uživatel dostává k dispozici všechny funkce, které Altium Designer nabízí v podobě trvalé licence s volitelným předplatným aktualizací nebo si může zvolit i časově omezené licence (nájem). Aktualizace AD vycházejí průběžně několikrát za rok (cca každých 6 týdnů) a přináší hodnotné opravy, zrychlení i nové funkce.

Více se dozvíte na našem webináři.

retry-2 (jpg)

Odkaz na registraci https://us02web.zoom.us/webinar/register/8616355097693/WN_XrvJcao_TXumS2WckvpUdA