česky english Vítejte, dnes je úterý 03. říjen 2023

Nový automatický programovací systém PSV 7000

DPS 1/2014 | Měření - články
Autor: Testovací technika

Společnost DATA I/O, světový výrobce manuálních a automatických programovacích systémů, přichází s novým automatickým systémem PSV 7000, který vyniká rychlostí programování, pružností a rychlostí změny prováděných operací programování.

Společnost DATA I/O se sídlem v Redmontu (USA) je v ČR a SR zastoupena firmou TESTOVACÍ TECHNIKA s. r. o. a servisní středisko pro Evropu zabezpečující servis 24/7 má v Mnichově.

Nový automatický programovací systém PSV 7000

Nový automatický programovací systém PSV 7000 má velký výkon programování a zpracování obvodů z libovolného zásobníku obvodů do libovolného zásobníku obvodů (zásobník, tyčový i páskový zásobník), dokonce i velmi velkých zásobníků. Je optimalizován pro rychlé načtení programovacích souborů a žádné časové ztráty mechanickými změnami. Pro programování obvodů se používá technologie FlashCORE III s optimalizovanými algoritmy, která je stejná jako na dalších automatických programátorech firmy DATA I/O, čímž optimalizuje počet adaptérů.

Nejmenší možný rozměr programovaných obvodů u systému PSV 7000 je 1,5 × 1,5 mm a největší hustota programování 24 programátorů pro 96 programovacích patic.

Systém PSV 7000 obsahuje dvojhlavý výkonný X-Y portálový osazovací systém používající servomotory pro zlepšení výkonu, přesnosti a spolehlivosti. Přesnost zaručuje seřizovací laserový systém a jednotlivé programovací úlohy se vytváří v softwaru TaskLink. Pro řízení se používá průmyslový PC s Windows 7. Součástí systému PSV 7000 je instalace systému u uživatele a zaškolení obsluhy.

Partneři

https://eipc.org/
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik