česky english Vítejte, dnes je úterý 05. červenec 2022

FLIR premiérově uvádí FLIR ONE Pro LT. Termografická kamera pro smartphony a tablety

Nový přírůstek do řady produktů FLIR ONE Pro nabízí profesionálům lepší kvalitu zobrazení za nižší cenu

Firma FLIR Systems, Inc. (NASDAQ: FLIR) uvedla na trh FLIR ONE® Pro LT, novou nízkonákladovou termografickou kameru pro připevnění na smartphony z řady FLIR ONE Pro. Kamera FLIR ONE Pro LT obsahuje mnoho nástrojů profesionální úrovně a umožňuje pořizovat vysoce kvalitní termogramy, stejně jako celá série FLIR ONE Pro.

Uvnitř kamery FLIR ONE Pro LT se skrývá termografický mikrosenzor FLIR Lepton®, který umožňuje využívat pokročilé funkce, stejně jako u jiných kamer z řady FLIR ONE Pro. Mezi klíčové nástroje kamery patří patentovaná technologie FLIR MSX® pro vylepšení obrazu, která kombinuje snímky z termokamery a HD kamery a vytváří tak zřetelné, detailní snímky, které lze snadno interpretovat. Všechny modely kamery FLIR ONE Pro mají ve výbavě technologii FLIR MSX a VividIR™ pro zpracování obrazového signálu, aby uživatelům poskytovaly kvalitnější a přehlednější termogramy. Navíc díky OneFit™ konektoru kamery, přihlášenému k patentování, mohou uživatelé zařízení připojit ke smartphonu vloženému do některého z oblíbených ochranných pouzder.

FLIR premiérově uvádí FLIR ONE Pro LT. Termografická kamera pro smartphony a tablety

Společnost FLIR také vydala aktualizovanou verzi aplikace FLIR ONE, která obsahuje nástroje jako vícebodové měření teploty, nastavitelné oblasti pro sledování teploty na obrazovce, užitečné tipy pro řešení problémů a uživatelských aplikací. Kompatibilita s chytrými hodinkami Apple Watch a vybranými hodinkami Android umožňuje sledovat termogramy v reálném čase a „vidět až roh“ a zároveň pořizovat snímky nebo videa přímo z chytrých hodinek.

„Od roku 2014, kdy společnost FLIR poprvé představila řadu termografických kamer FLIR ONE pro smartphony, prošel tento produkt rychlým vývojem a dnes splňuje jedinečné potřeby mnoha různých profesionálů v podobě snadno použitelné a cenově dostupné termokamery,“ řekl Frank Pennisi, prezident průmyslové obchodní divize ve společnosti FLIR.

„FLIR ONE Pro LT představuje další etapu vývoje produktu a zpřístupňuje funkce jako VividIR dalším profesionálům za přijatelnější cenu.“

FLIR ONE Pro LT s doporučenou koncovou cenou 299,00 eur (bez DPH) je možné celosvětově předobjednávat jak pro systémy iOS, tak pro Android (USB-C) nebo Android (Micro-USB) na stránce www.flir.eu/flirone (Evropa).

Více informací o řadě produktů FLIR ONE Pro naleznete na webové stránce www.flir.eu/flirone. Bližší informace o programu pro vývojáře aplikací FLIR naleznete na stránce www.flir.eu/flirone/ developer.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik