česky english Vítejte, dnes je neděle 17. říjen 2021

Nová generace signálních generátorů do 6 GHz

Přední světový výrobce vf měřicích přístrojů, společnost Aeroflex, uvedl na trh novou řadu signálních generátorů nové generace s frekvenčním rozsahem 100 kHz až 6 GHz. Řada obsahuje dva základní typy SGA-3 do 3 GHz a SGA-6 do 6 GHz.

 

Modulární platforma SGA umožňuje v případě potřeby rychlou opravu výměnou modulu a je mechanicky i elektricky navržena tak, aby umožňovala snadné vytvoření několikanásobného generátoru spojením několika generátorů řady SGA. Uživatelským rozhraním je velký barevný dotykový displej umožňující snadné a přehledné ovládání.

 

Výborné šumové charakteristiky a nízká úroveň parazitních signálů umožňují použití generátorů řady SGA pro široké spektrum nejnáročnějších měření moderních přijímačů, vf systémů a A-D převodníků. Generátory řady SGA tak splňují nejen obecné požadavky na signální generátory, ale i požadavky pro kritická měření přijímačů nebo rychlých testů ve výrobě.

Základní technické parametry generátorů řady SGA jsou: frekvenční rozsah 100 kHz až 3 nebo 6 GHz, úroveň výstupního signálu –130 až +13 dBm (možno i +20 dBm), nízký SSB fázový šum –135 dBc/Hz @ 1 GHz, a @ 20 kHz offset, rychlé přepínání frekvence 100 μs, vstup/ výstup syntetizéru generátoru pro synchronizaci několika přístrojů fázovým závěsem, čtyři interní 10MHz modulační oscilátory, širokopásmová AM, FM, ØM a komplexní modulační módy, možnost interního pulzního modulátoru a generátoru, rozmítání frekvence a amplitudy, dotekový barevný 8,5" displej, dálkové řízení USB, LAN a GPIB – LXI Class C.

Nová generace signálních generátorů do 6 GHz

Další technické nebo obchodní informace o nové řadě signálních generátorů SGA a dalších přístrojích Aeroflex poskytne společnost EMPOS spol. s r. o. – distributor měřicí techniky Aeroflex pro Českou a Slovenskou republiku.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik