česky english Vítejte, dnes je sobota 29. leden 2022

SBE: různé přístroje, které však patří k sobě

10.06. 2021 | Měření - novinky
Autor: Jan Robenek
01.jpg

Když se řekne „Smart Bench Essentials“, zkráceně tedy SBE, co si pod tím vybavíte? Pokud jde o laboratorní měřicí a testovací techniku, mají ve společnosti Keysight Technologies zcela jasnou představu. Jakkoli matoucí by totiž nemělo být ani vnímání čtveřice naprosto základních přístrojů nezbytných pro každé pracoviště, kde obsluha přichází do styku s elektronikou.

Napájecí zdroje, generátory funkcí, ale také stolní multimetry či osciloskopy si běžně pořizujeme jako čtyři samostatné přístroje odlišené svými specifickými funkcemi. Na druhou stranu však mohou mít hodně společného, což zde výrobce dokládá již na první pohled patrným a jednotným grafickým rozhraním, které pokaždé vsadilo na zobrazovací panel s úhlopříčkou sedm palců. Díky možnostem vzájemné konektivity pak zmíněnou techniku propojíme nejen mezi sebou navzájem, ale také v návaznosti na celé pracoviště, příp. ještě dále, až do cloudu. Smysl tak dává nejen při výzkumu a vývoji, ale i během distanční výuky.

sbe

Více informací najdete v celé zprávě Keysight Delivers the Power of Four Unique Instruments Through Single Graphical Interface with Integrated Data Management, Analysis Capabilities (fotografie s laskavým svolením Keysight Technologies).

robenek@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik