česky english Vítejte, dnes je středa 06. červenec 2022

element14 spouští soutěž Op-Amp-a-Palooza

09.04. 2022 | Zajímavosti - novinky
Autor: element14
01.jpg

element14, komunita Avnet, spustila Op-Amp-a-Palooza, průzkum zaměřený na operační zesilovače využívající levné součástky. Členové komunity element14, kteří se soutěže zúčastní se svými projekty, mají šanci vyhrát kit s operačním zesilovačem od společností Renesas, Microchip a Maxim.

Do Op-Amp-a-Palooza je možné se přihlásit až do 25. dubna. Účastníci pak odešlou návrh projektu včetně konkrétních kroků potřebných k dokončení projektu a budou sdílet své nápady, co postavit s využitím operačních zesilovačů.

Vítěz hlavní ceny obdrží testovací soupravu pro operační zesilovače, včetně generátoru funkcí a průběhů, stolního napájecího zdroje, osciloskopu a kreditu na nákup v hodnotě 200 USD. Kromě toho tři vítězové na získají generátor funkcí a průběhů, stolní napájecí zdroj, USB osciloskop a kredit na nákup v hodnotě 100 USD. Vyhlášení vítězů proběhne 4. května.

Pokud se chcete dozvědět více o element14 a Op-Amp-a-Palooza, navštivte https://community.element14.com/challenges-projects/project14/opampapalooza/b/blog/posts/project14-omp-amp-a-palooza-win-an-op-amps-testing-tools-for-your-op-amp-project.

Více informací naleznete v tiskové zprávě.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik