česky english Vítejte, dnes je úterý 03. srpen 2021

Nástěnný GSM alarm FLAJZAR

Byty, rodinné domy, chaty, chalupy, garáže – většina z nich je stále bez zabezpečení. Žádná kontrola, majitel mnohdy nechce investovat do montáže drahých systémů a zároveň nechce pořizovat levné „zabezpečovací“ sady hojně dovážené z Číny... Máme pro Vás řešení!

Nástěnný GSM alarm FLAJZAR 1.jpg

Nástěnný GSM alarm je zařízení typu „vše v jednom“ obsahující detektor pohybu, GSM komunikační jednotku, mikrofon, komunikační modul pro bezdrátové příslušenství a záložní akumulátor pro případ výpadku napájení. V případě narušení prostoru (nebo jiné poplachové události) ihned podá informaci na Váš mobilní telefon SMS zprávou či voláním. Střežený prostor můžete také v případě potřeby odposlouchávat.

Velmi snadné ovládání pomocí bezdrátových vysílačů („klíčenek“), SMS zpráv (intuitivními povely, které si můžete sami zvolit, např. „hlidej“/„nehlidej“) a řada bezdrátových periferií, které můžete kdykoliv doplnit, z něj dělá jednoduše ovladatelný, ale přitom výkonný zabezpečovací systém.

Instalace svépomocí zabere doslova pár minut!

Vybalíte, vložíte SIM kartu libovolného mobilního operátora, alarm umístíte na zeď, připojíte napájecí adaptér a prozvoníte. Zařízení je nyní připraveno střežit Váš majetek.

Nástěnný GSM alarm FLAJZAR 2

Při odchodu z prostoru jen stisknete tlačítko na Vašem dálkovém ovladači nebo zdarma prozvoníte a nástěnný GSM alarm začne ihned hlídat Váš objekt.

Rozšiřujte, ovládejte, spínejte

Nástěnný GSM alarm otevírá nové možnosti jako stavebnicový a rozšiřitelný zabezpečovací systém, který může hlídat více místností, detekovat vznik požáru, ovládat spotřebiče a spolupracovat s téměř libovolným dalším zařízením.

Nástěnný GSM alarm FLAJZAR 3.jpg

Alarm umožňuje připojení široké škály bezdrátových periferií, čidel, relé, klíčenek, a tím rozšiřuje své možnosti využití na plnohodnotný zabezpečovací systém. Nástěnný GSM alarm opatřený SIM kartou libovolného mobilního operátora pak slouží jako brána nebo chcete-li ústředna komunikující s uživatelem.

Nabídka periferií bude neustále rozšiřována podle potřeb zákazníků. Vše s cílem snadné montáže, jednoduchosti nastavení a používání.

Souhrn vlastností a funkcí GSM alarmu

 • Jednoduché zabezpečení bez nutnosti složité montáže.
 • Detekuje pohyb osob na vzdálenost až 10 metrů.
 • Odesílá informaci o narušení střeženého prostoru prostřednictvím SMS zpráv.
 • Umožňuje rozšíření pomocí dalších bezdrátových periferií (detekce požáru, další detektory pohybu, dálkově ovládaná zásuvka, další klíčenky atd.). Celkem lze připojit až 20 periferií, a tím zabezpečit i rozsáhlejší objekty.
 • Dosah bezdrátových periferií je až 30 metrů v budově a 150 metrů ve volném prostoru.
 • Snadné ovládání pomocí klíčenek, SMS zpráv a bezplatného prozvonění.
 • Po výpadku napájení stále v provozu díky integrovanému záložnímu akumulátoru.
 • Možnost zjistit na dálku stav zařízení pomocí SMS zpráv.
 • Konfigurace pomocí jednoduchého a intuitivního programu pro PC.
 • Jednoduchá instalace svépomocí, snadné nastavení a minimální investice.
 • Český vývoj, výroba, servis i poradenství.

Více informací naleznete na www.flajzar.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik