česky english Vítejte, dnes je neděle 17. říjen 2021

Miniaturní SMD krystal

Společnost Jauch Quartz GmbH má pro letošní rok hned několik novinek, které budou postupně uváděny na trh. Kromě ultra malých krystalů série JXS a oscilátorů řady JRO je další novinkou rozšíření řady JTX o typ JTX310, který je znatelně menší než jeho předchůdci JTX410 a JTX520.

Miniaturní SMD krystal

Krystal JTX310

Je nový miniaturní SMD „ladicí“ krystal, který bude standardně dostupný pouze s frekvencí 32,7680 kHz. Tento krystal využívá vnitřně zabudovanou vidličkovou ladičku. Speciální fotolitografický proces výroby je použit za účelem snížení velikosti a kvůli zlepšení elektrických parametrů.

Pouzdro sestává z keramického základu a kovového víčka, což poskytuje vysokou přesnost a spolehlivost. Celkové rozměry obalu jsou 3,2×1,5×0,9 mm.

Standardní pracovní teplota je od –20 °C až +70 °C , ale lze jej dodat také s teplotním rozmezím –40 °C až +85 °C.

JTX310 odpovídá směrnicím EU o RoHS, neobsahuje Pb a může být použit pro pájení přetavením při teplotách až do 260 °C.

JTX310 je obzvláště vhodný pro rychlé osazovací linky a je nabízen v balení na cívce po 3 000 kusech.

JTX310 je především navrhnut pro zařízení s nízkou spotřebou a pro zařízení o velmi malých velikostech. Je vhodný zejména pro průmyslová, telekomunikační, spotřebitelská zařízení a také pro příruční elektronické aplikace a je přizpůsobený pro RTC a mikroovladače.

Je ideální pro přístroje na baterie, kde redukuje spotřebu energie v režimu standby. Společnost Jauch Quartz dále nabízí:

Krystaly

  • pro spotřební výrobky
  • pro průmyslové výrobky
  • pro automobilové výrobky podle AEC-Q200

Oscilátory

  • pro spotřební výrobky
  • pro průmyslové výrobky
  • pro vysoce spolehlivé krystalové oscilátory

SAW výrobky

  • SAW filtry
  • SAW rezonátory

Podrobnější informace o aktuální nabídce výrobků společnosti Jauch Quartz je možné získat na webových stránkách www.jauch.de.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik