česky english Vítejte, dnes je středa 27. leden 2021

„Distribuce online“ DISTRELEC online obchod!

DISTRELEC, distributor elektroniky a počítačového příslušenství, Vám nabízí s aktualizovaným DISTRELEC online obchodem jednoduchý způsob informací, týkající se produktů, výběru produktů a online vyřizování objednávek.

Stránky o produktech nabízí mnoho dalších informací jako například aktuální ceny, stav dostupnosti, datové formuláře, příručky pro přístroje, bezpečnostní listiny a online vytváření seznamu výrobků pro Vaše moduly.

Distribuce online DISTRELEC online obchod

S obsáhlým výběrem vysoce kvalitních produktů od zhruba 1 000 vynikajících výrobců nabízí DISTRELEC rozsáhlou škálu z oboru elektroniky, elektrotechniky, měřicí techniky, automatizace, tlakovzdušného zařízení, nářadí a ostatního příslušenství. Jednotlivé výrobní oblasti se průběžně rozšiřují a prohlubují a osvědčený sortiment buduje nové doplňkové skupiny výrobků.

Standardní dodací lhůta je 48 hodin, cena za dopravu zásilky činí 5 Euro plus DPH. Tato cena je nezávislá na množství zásilky.

Zejména ti zákazníci, kteří si jsou cen vědomi, najdou nyní v DISTRELEC online obchodě aktuální týdenní výhodné nabídky.

Mimo tištěného katalogu pro elektroniku je možné najít veškerý sortiment v DISTRELEC online obchodě (www.distrelec.com), tak i pomocí e-commerce – elektronického obchodu.

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik