česky english Vítejte, dnes je neděle 17. říjen 2021

Nové skříňky z dílny FE

DPS 2/2019 | Součástky - články
Autor: Fischer Elektronik

Variabilní pultová skříň SGV P

Zcela nová skříňka je skořepinová skříňka pultového provedení s volně volitelnými rozměry. Skříňka sestávající ze dvou skořepin s tloušťkou materiálu 2 mm umožňuje umístění desek spojů rozdílných velikostí – a také zabudování nenormovaných i normovaných desek elektronických obvodů. Montáž desek se provádí pomocí pevně integrovaných dutinkových konektorů, jejichž polohy a výšky jsou volně volitelné, jakož i rozměry skříně. Jednoduchá instalace obou částí skříně se provádí spojením pomocí šroubů do vnitřních nalisovaných patek.

S novou pultovou skříňkou SGV Fischer Elektronik nyní nabízí svým zákazníkům možnost instalace přívodních konektorů karet z čelní i zadní strany (D-Sub, USB, síťové přívody apod.).

Nové skříňky z dílny FE

Dvě pravoúhlé plochy nabízejí velké množství aplikací. Nižší odstupňovaná plocha je svým rozměrem volena tak, aby poskytovala prostor pro např. spínače nebo nápisy. Větší horní plocha je ideální pro membránovou klávesnici nebo displej.

Varianty s ventilačními otvory jsou vhodné pro výkonovou elektroniku. Upevňovací spony umožňují montáž na stěnu a strop, takže je možné realizovat řadu aplikací. Všechny varianty velikostí skříněk SGV jsou standardně dodávány ve třech povrchových úpravách (přírodní elox, černý elox nebo transparentně pasivovaný povrch). Dodatečné mechanické zpracování, povrchové úpravy a nápisy jsou realizovány podle specifikací zákazníka.

Aluminiové dekorativní skříňky ADG

Nové aluminiové skříňky ADG ... mají diskrétní a moderní design. Ve vývoji ADG byla věnována zvláštní pozornost uživatelským vizuálním požadavkům. Jeden z mnoha možných způsobů využití těchto vysoce kvalitních skříněk je v oblasti audiotechniky, např. jsou uvažovány jako skříně pro zesilovače.

Individuálně frézované čelní panely díky broušeným povrchům vyhovují vysokým dekorativním nárokům. Oba robustní do sebe zasunuté profily skříňky umožňují svou konstrukcí snadnou instalaci elektroniky. Uvnitř umístěné vodicí drážky slouží k uložení desek tištěných spojů. Profily mají jemný matný povrch vytvořený tryskáním skleněnými kuličkami. Standardní velikosti skříněk ADG, které jsou k dispozici, jsou určeny především pro montáž normovaných Euro karet šířky 100 mm, po případě 160 mm.

Nové skříňky z dílny FE 1

Obě velikostní varianty aluminiových skříněk ADG jsou standardně k dispozici ve třech variantách povrchových úprav (přírodní elox, černý elox nebo jejich kombinace) a rovněž v šesti různých délkách (100, 120, 160, 200, 220, 234 mm). V závislosti na použití a optice je přední panel k dispozici ve třech různých tloušťkách (6, 8, 10 mm). Další velikosti skříní, povrchové úpravy, potisk nebo dodatečná mechanická zpracování jsou realizovány podle specifikací zákazníka. Skříňky ADG jsou dodávány jako demontovaná sada včetně montážního materiálu a přístrojových nožiček.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik