česky english Vítejte, dnes je sobota 19. září 2020

Termální moduly − SUNON

DPS 3/2011 | Součástky - články
Autor: GM Electronic

Od prvotního zavedení do přenosných počítačů se termální moduly staly nepostradatelnou součástí každého zařízení, které vyžaduje aktivní nebo pasivní chlazení a zároveň nabízí minimum prostoru pro jeho umístění. V dnešní době směřují elektronická zařízení k minimalizaci svých rozměrů. Bývají neustále lehčí a menší a současně rostou požadavky na jejich výkonnost, spolehlivost a všestrannost. Z toho důvodu se dá očekávat zvýšení poptávky po aplikacích využívajících právě termální moduly jako efektivní řešení chlazení v zařízeních s omezeným prostorem. Dnes jsou již termální moduly běžnou a nenahraditelnou součástí stolních i přenosných počítačů, serverů, telekomunikačních, průmyslových, medicínských a spotřebitelských zařízení a v neposlední řadě silně prosperujícího segmentu − LED osvětlení.

Termální moduly − SUNON

SUNON je největší světový dodavatel modulárních termálních řešení. Své vedoucí postavení si zasloužil třicetiletou spoluprací s nejvýznamnějšími nadnárodními společnostmi a neustálým vývojem nových řešení, která splňují i ta nejnáročnější zadání. V součastné době SUNON vyvíjí pomocí nejmodernějších dostupných technologií zcela novou generaci termálních modulů, která vyniká svou tenkostí (5,5 mm) a nízkou hmotností. V kombinaci s nízkopříkonovými motory se zvýšenou odolností proti prachu, MagLev uložením (magnetická levitace) a patentovanou technologií odvádění tepla se tato generace termálních modulů SUNON stává novým standardem pro budoucí aplikace.

Pro Vaše projekty Vám SUNON nabízí komplexní podporu od konzultace až po samotnou realizaci. Dle Vašeho zadání jsme schopni nasimulovat termické podmínky ve Vašich aplikacích, navrhnout a zrealizovat optimální řešení pomocí termálních modulů.

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik