česky english Vítejte, dnes je pondělí 08. srpen 2022

Napájecí zdroj pro medicínu chlazený přímým kontaktem

RECOM představuje velmi kompaktní a inovativně řešený 230W zdroj napájení o rozměrech 4" × 2", chlazený prostřednictvím své základny. Navržený byl pro využití v oblasti medicíny (2× MOPP), domácnostech, průmyslových aplikacích a také ITE.

Nové napájecí zdroje RECOM řady RACM230-G v kompaktním provedení o velikosti 4" × 2" na svém výstupu zajistí nepřetržitý výkon až 160 W, zatímco u zátěží se špičkovými požadavky mohou po dobu několika vteřin, bez nutnosti chlazení pomocí ventilátoru, dodávat až 230 W.

Napájecí zdroj pro medicínu chlazený přímým kontaktem

Díky vynucenému proudění vzduchu pak lze v závislosti na konkrétním modelu, vstupním napětí a okolní teplotě s 230 W počítat i trvale. Výstupní napětí dosahují jmenovitých úrovní 12 V, 24 V, 36 V, 48 V a 54 V s účinností zdroje až 92 %. Provozní teplotní rozsah přitom sahá od –40 °C až do +80 °C.

Příslušná bezpečnostní osvědčení umožňují celosvětové nasazení v oblasti medicíny (2× MOPP, 250 VAC), domácnostech, průmyslových systémech nebo audio- a videotechnice či ITE. Zdroje s univerzálním vstupem 80–264 VAC byly navržené pro práci v nadmořských výškách až do 5 000 metrů a v režimu standby vykazují spotřebu méně než 500 mW. Standardně je rovněž k dispozici chytře navržený výstup pro ventilátor. Z hlediska flexibility přichází zdroje řady RACM230 v otevřeném provedení, příp. i s kovovým krytem. Při požadavku na vyšší zatížení výstupu, až do 550 W, je dále k dispozici nová série RACM550-G s podobnými, nebo ještě lepšími parametry. Produktová nabídka výrobce však počítá i s výkony, které mohou být ještě vyšší.

Vzorky napájecích zdrojů v obou řadách vám dodá společnost CODICO.

 

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik