česky english Vítejte, dnes je pondělí 17. únor 2020

Aktualizace: Telekomunikační řídící modul pro dálkové přepínání na 2,4 GHz pásmu - princip činnosti

11.05. 2016 | Vývoj - novinky
CircuitDesignNK-2-4.png

Společnost Circuit Design představila embedded řídící modul NK-2.4Y umožňující vysílat až 8 přepínacích signálů. Díky certifikátům FCC, IC, ARIB a CE může uživatel integrovat modul do zařízení bez žádosti o souhlas od radiokomunikací.

Modul NK-2.4Y implementuje FHSS, aniž by vyžadoval výběr specifického kanálu, což jej dělá spolehlivým pro užití v RF prostředí a v blízkosti jiných 2,4 GHz W-LAN a Bluetooth zařízení. S detekcí chyby CRC-16 a Hammingovou vzdáleností 6 se nemusí uživatel obávat nezamýšlených operacích spuštěných  komunikační chybou. Výše zmíněné umožňuje spolehlivou spojitou komunikaci pomocí přepínacích signálů v aplikacích vyžadujících především bezpečnost a zároveň si uživatelé nemusí dělat starost s aktuálními VF podmínkami.

Spotřeba NK-2.4Y během přenosu dosahuje pouhých 3 mA (vstupní mód), což umožňuje přenosné užití modulu. Zpětnou vazbu zařízení poskytuje výstupní terminál LINK neustále monitorující spojení.

Interface zařízení NK-2.4Y vyžaduje pouze minimum součástek a zabudovaná anténa dovoluje jednoduchý bezdrátový přenos signálu. Identifikační systém propojený s funkcí pro Frequency Hopping zajišťuje správnou funkčnost několika modulů v jednom místě.


Nově: Princip činnosti telekomunikačního modulu zde.


Bližší informace zde.

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik