česky english Vítejte, dnes je středa 17. srpen 2022

LDO od Diodes. V autech až do 0,5 A

17.12. 2021 | Součástky - novinky
Autor: Jan Robenek
01.jpg

Na nedostatek lineárních stabilizátorů v nabídce výrobců si stěžovat rozhodně nemůžeme. Své k tomu má nyní co říct i společnost Diodes, která nedávno pro potřeby automobilového průmyslu a jeho aplikací POL v místě zátěže u systémů ADAS, v bezdrátových komunikačních systémech, vf subsystémech či u zdrojů napájení pro infotainment představila LDO AP7347DQ se schopností dodat na svém výstupu až 500 mA. Zde také bude výhodou činitel potlačení PSRR 75 dB společně s výstupním šumem 60 µVrms.

Vývojáři mohou dále počítat s dvanácti pevně danými výstupy a přesností výstupního napětí ±1 %, která je udržována napříč celým provozním rozsahem teplot od -40 °C až do +125 °C. Vstupní napěťový rozsah pokrývá oblast od 1,7 V do 5,5 V, zatímco klidová spotřeba na úrovni 60 µA pak přispívá k ještě menší zátěži v pohotovostním režimu. Součástka nabídne aktivační vývod společně s funkcí aktivního vybíjení, která zajistí, že systém opětovně nabíhá bez rizika nějakého neznámého stavu.

AP7347DQ (png)

Více informací najdete v celé zprávě Automotive-Compliant 500mA LDO from Diodes Incorporated Delivers Superior PSRR in a High-Power Density Footprint.

robenek@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik