česky english Vítejte, dnes je středa 06. červenec 2022

Reproduktory Visaton. Kvalita se kterou poznáte rozdíl

25.02. 2022 | Součástky - novinky
Autor: Jan Robenek
01.jpg

Visaton je světově uznávaným výrobcem reproduktorů a souvisejících dílů. Společnost sériově vyrábí nejen celou řadu měničů, ale pravidelně vyvíjí i speciální řešení s ohledem na individuální objednávky. Přítomnost výrobků této značky v nabídce distributora, společnosti TME, není proto náhodná a rozhodně stojí za to se na ně blíže podívat.

Od okamžiku svého založení se firma zaměřuje na špičkovou kvalitu, což okamžitě vedlo k obrovskému zájmu a také ocenění jejich produktů ze strany odběratelů zastupujících diametrálně odlišná průmyslová odvětví či prostředí. To se mimo jiné odráží v přítomnosti značky a jejím zastoupení hned v několika desítkách zemí na všech kontinentech. Kvalitu produktů a výrobních procesů ve společnosti Visaton rovněž potvrzuje certifikace ISO 9001 a skutečnost, že inženýři mají přístup k mnoha špičkovým zařízením – od klimatické komory přes 3D tiskárny až po moderní měřicí laboratoř s jednou z největších trojrozměrných bezodrazových komor v oboru.

Vzorky, které byly vyvinuté a následně vyrobené v souladu s přísnými požadavky, jsou zde důkladně testovány pomocí kalibrovaného zařízení, aby se ověřilo, že finální produkty budou v cílovém prostředí fungovat tak, jak bylo předem zamýšleno. To vše je navíc podpořeno systematickým sledováním všech procesů, a to od samotného konceptu výrobku až po jeho finální dodání. Aktuální nabídka výrobce je přitom rozdělena do sedmi hlavních kategorií produktů, z nichž každá stojí za bližší seznámení.

Připraveno s využitím materiálů dostupných na stránkách distributora, společnosti TME, kde také naleznete více informací.

robenek@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik