česky english Vítejte, dnes je neděle 17. leden 2021

PCB Depaneling Desktop Roboty JR2000NERT

DPS 5/2014 | Výroba - články
Autor: Oldřich Dlouhý, Exactec

Kompletní systémy pro frézování PCB desek

Roboty Janome odpovídají CE předpisům a součástí jejich dodávky je kompletní rozřezávací sytém: tříosý stolní robot JR se speciálním software, elektrické vysokootáčkové vřeteno a odsávací zařízení.

Roboty jsou navrženy pro zvyšování efektivity práce s vysokou přesností a minimem defektů. Odměřovací systém se zpětnou kontrolou dosažení požadované polohy a zabudovaná funkce na ověřování ostrosti nástroje zajišťují spolehlivý provoz a přesnost tvarového frézování na 0,2 mm.

Vlastností všech robotů Janome je jednoduché programování a interaktivní učení poloh. Pro off-line přípravu programů je určen PC software JR C-Points a JR-G s možností použití dat ve formátech DXF, Gerber, JPG a JSC.

Vhodnou velikost robotů je možné si vybrat ze čtyř nabízených možností s operačním prostorem: 200 × 200, 300 × 320, 400 × 400 a 510 × 510 mm, které zvládají frézovat desky do tloušťky 1,6 mm.

PCB Depaneling Desktop Roboty JR2000NERT 1.jpg

Stolní roboty zvyšují produktivitu práce, jejich ovládání je snadné a jejich řídicí systém umožňuje komunikaci ve světových jazycích a nyní také kompletně v češtině! Práci s robotem JR2000NERT zvládne každý uživatel.

Nabídka robotů Janome je široká, naleznete zde i další systémy jako například kamerová kontrola kvality a/nebo kompletnosti, roboty Janome Apollo- -Seiko pro hrotové pájení, šroubovací robotické buňky Janome JT a JS Scara, roboty pro nanášení tmelů, lepidel, maziv atd.

PCB Depaneling Desktop Roboty JR2000NERT - tabulka 1

PCB Depaneling Desktop Roboty JR2000NERT - tabulka 2

PCB Depaneling Desktop Roboty JR2000NERT - tabulka 3

Partneři

eipc
epci
imaps
papouch
ep
mikrozone
mcu
projectik