česky english Vítejte, dnes je pondělí 06. únor 2023

Udělejte velký krok v efektivitě Vašeho provozu díky inteligentnímu RFID řešení

01.12. 2022 | Výroba - články
Autor: BRADY s.r.o.
01.jpg

Kompletní RFID řešení společnosti Brady Corporation dokáže dodat položkám majetku v jakémkoli průmyslovém prostředí jedinečnou digitální identitu pouhou aplikací etikety. Uživatelé jsou tak schopni identifikovat a lokalizovat majetek označený etiketou najednou, z dálky a v reálném čase, aniž by jej měli v dohledu. Seznamte se s kompletním řešením RFID od společnosti Brady a přidělte každé položce unikátní digitální identitu!

Každá součást kompletního řešení RFID může být přizpůsobena Vašim specifickým potřebám. Upravit lze dosah čtení etiket i všechny ostatní vlastnosti etiket, které umožňují trvanlivé upevnění etiket na veškerém majetku vybraném zákazníkem v široké škále průmyslových prostředí.

Začlenit lze rovněž snímače pro zachycování údajů o prostředí, včetně teploty nebo hladin vlhkosti. Skenery mohou být vybaveny vlastními programovanými aplikacemi, které zpracovávají údaje pro uvolnění výhod pro konkrétní podnik, a společnost Brady může celé řešení integrovat se stávající infrastrukturou informačních a telekomunikačních technologií.

Obrovský skok v efektivitě na pracovišti

Dobře zavedená, kvalitní RFID řešení umožňují v mnoha průmyslových oborech velký krok v provozní efektivitě. Pomocí ručního RFID skeneru lze lokalizovat, identifikovat, sledovat a dohledávat více položek majetku ze vzdálenosti 15 m, aniž byste je museli vidět. Pevné RFID skenery mohou dokonce pokrýt celé pracoviště, a tak výrazně urychlit sledování majetku. V důsledku toho dokáží zaměstnanci rychle najít jakýkoli označený majetek, který potřebují, inventury zásob lze automatizovat a kompletnost odchozího nákladu lze zkontrolovat během sekund.

Podnikání na dlani

Automaticky shromažďované údaje na veškerém etiketami označeném majetku vám poskytne informace pro strategické rozhodování o počtech investičního majetku, jeho umístění, preventivní údržbě a složkách prostředí. Rozhodnutí o úrovních zásob mohou být založena na nejnovějších údajích, které se všechny generují a shromažďují automaticky, aby dále zvyšovaly efektivitu a ziskovost podniku, a to vše díky jedinečné, digitální identitě všech položek majetku.

Jaké výhody získaly společnosti, které již implementovali RFID ve svých provozovnách? Přečtěte si praktické příklady aplikace na stránkách Brady!

BRADY s.r.o.
www.brady.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik