česky english Vítejte, dnes je pátek 31. březen 2023

Automatizace značení a sledovatelnost dostupné pro každého

01.01. 2023 | Výroba - články
Autor: BRADY s.r.o.
01.jpg

Zajímáte se o způsob, jak lze překonat nedostatek lidských zdrojů, dosáhnout snížení nákladů na manuální práci a přitom zajistit 100% sledovatelnost svých výrobků nebo komponentů?  Pak je nejvyšší čas na automatizaci značení!

Díky společnosti Brady se automatizované systémy štítkování stávají skutečně dostupným řešením pro každého výrobce, kterému záleží na neustálém zdokonalování svých výrobních procesů. Umožní vám nejen naplnit požadavky na vysledovatelnost, ale také pomůžou ochránit ziskovost.

Věděli jste, že každý komponent, který vyrobíte, se může stát generátorem dat pro váš MES? Řešení pro automatizaci tisku a aplikace od společnosti Brady představují šikovný způsob, jak zabezpečit, aby byl každý vyrobený díl, například deska plošných spojů, propojena s vaší Smart Factory. Plně automatizované řešení značení umožní sledovatelnost a analýzy výrobních dat bez lidského zásahu.

Více o automatizaci značení a integraci tisku etiket od společnosti Brady >>


Řešení přesně na míru

Společnost Brady dokáže nabídnout několik typů řešení automatizace v závislosti na konkrétních potřebách zákazníka. Jejich součástí jsou štítky průmyslové kvality, software pro automatizovaný tisk štítků a také automatizované systémy tisku a aplikace štítků.

K dispozici jsou také specializovaná tiskově-aplikační zařízení pro automatizované značení desek plošných spojů, která nabízí konzistentní tisk a dokážou přilepit na DPS i miniaturní polyimidové štítky. Štítky z polyimidového materiálu drží přilepené a zůstávají čitelné po celou dobu procesu výroby DPS. Nebo si můžete vybrat pokročilé in-line automatizované systémy, které automaticky tisknou a umísťují spolehlivý štítek na komponent za 3 sekundy.

Je skvělé potkat obdobně smýšlející lidi z výrobní sféry a podělit se o nápady, zkušenosti, výzvy a vize do budoucna.

Kontaktujte společnost Brady a rádi si dohodneme schůzku i s předvedením systémů přímo ve vaší provozovně, nebo online přes konferenční hovor.

Chcete více informací o tématu automatizace značení DPS? Stáhněte si brožuru Automated printed circuit board labelling” zdarma zde >>

BRADY s.r.o.
Email: central_europe@bradycorp.com
Tel. ČR: +420 776 302 229
www.brady.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik