česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 02. únor 2023

MicroCare nabízí nový čistič povrchů ve spreji

29.07. 2020 | Výroba - novinky
Autor: Milan Klauz
obr1.png

V době, kdy pandemie zasáhla běžný chod mnoha firem, oznámila evropská pobočka firmy MicroCare nový čistič povrchů pod názvem MultiClean. Jedná se o víceúčelový (MultiTask) čisticí prostředek ve spreji, který má udržet povrchy materiálů čisté.

Nový MultiClean™ MultiTask Surface Cleaner Spray umožňuje bezpečné a vynikající čištění povrchů ve většině pracovních procesů včetně výroby elektroniky. S vysokou účinností čistí povrchy používané při práci, jako jsou stoly, nástroje, stroje, měřidla, klávesnice, mobilní telefony, ale také povrchy zpracovávaných předmětů, jako jsou desky plošných spojů.

Jeho složení sestává ze 70% z vysoce čisté IPA (izopropylalkohol) a z 30% z deionizované vody. Tato směs se vypařuje pomalu a tím umožňuje, aby čistidlo (IPA) vydrželo na povrchu déle a mohlo tak lépe fungovat jako čisticí prostředek.

V případě elektroniky MultiClean odstraní na desce plošných spojů zbytky po pájení, na planžetách potom pájecí pastu a zbytky nevytvrzeného epoxidu. Odstraní otisky prstů, maziva, oleje a další nečisté materiály používané při výrobě. Nenapadá povrchy čištěných předmětů a je bezpečný pro většinu kovů a plastů.

MultiClean™ MultiTask Surface Cleaner je vyráběn společností MicroCare ve Velké Británii, což usnadní jeho rychlé dodání zájemcům v celé Evropě.

Více informací zde

mklauz@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik