česky english Vítejte, dnes je neděle 16. květen 2021

SAKI Virtual Showroom umožňuje komukoliv odkudkoliv a kdykoliv zhlédnout produkty i řešení

18.11. 2020 | Výroba - novinky
Autor: Milan Klauz
obr1.jpg

Saki Corporation, významný dodavatel automatizovaného optického a X-ray inspekčního zařízení, oznámil otevření “SAKI Virtual Showroom” - digitální dvojče svého Solution Center v Tokiu.

SAKI Virtual Showroom je otevřené každému po 24 hodin každý den. Kromě vystaveného zařízení jsou dostupné jejich podrobné informace, aplikační řešení a navazující videa. Návštěvníci mohou z pohodlí svého místa požádat o další informace o inspekčním zařízení, software a řešení pro Smart Factory, stejně jako si zamluvit online předvedení. Navigace ve virtuální ukázkové místnosti je jednoduchá přesouváním kurzoru na obrazovce.

SAKI Virtual Showroom má vstupní prostor, ve kterém je celkový přehled všech řešení, které SAKI nabízí, doplněné o jednotlivé informace. V dalším přijímacím prostoru se nabízí informace o firmě a video. Následuje místo zvané M2M (Machine to Machine) Line, kde se návštěvník seznámí s inspekčními systémy. Tyto velmi kvalitní stroje umožňují M2M komunikaci s SMT zařízením. Jako ukázka slouží příklad osazovací linky sestavené z FUJI SMT tiskárny pasty a pick & place zařízení, a Saki inspekčních zařízení, které zahrnuje 3D-SPI zařízení pro inspekci pájecí pasty a 3D-AOI optickou inspekci. Inspekční zařízení od SAKI dodávají zjištěná data do systémů od FUJI, čímž umožňují osazovacím strojům přizpůsobit se zjištěným skutečnostem během výroby.

Dalším prostorem ve výstavní síni je Development Zone, která vysvětluje vývoj software pro 3D-AOI a 3D-SPI zařízení od SAKI. V části zvané X-ray Machine Room jsou vystaveny 3D-CT X-ray systémy 3Xi-M110 a 3Xi-M220 spolu se všemi potřebnými informacemi.

SAKI přichází s digitálním představením svých produktů a řešení v době omezení pohybu osob, přičemž nabízí obdobu jejich představení jako na běžných výstavách.

Celá zpráva zde

mklauz@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik