česky english Vítejte, dnes je neděle 16. květen 2021

Viscom – 3D AOI a X-Ray in-line inspekce velkých a těžkých elektronických sestav

10.03. 2021 | Výroba - novinky
Autor: Milan Klauz
obr1.jpg

Některé elektronické sestavy bývají velké a těžké, což činí jejich 3D inspekci obtížnou. Viscom, výrobce 3D AOI a X-Ray inspekčních zařízení, nabízí manipulační zařízení, které je schopné dopravovat sestavy těžké až 15 kg a umožnit tak jejich in-line inspekci s pomocí vlastních inspekčních zařízení. Manipulační zařízení může být upraveno i pro zátěž až do 40 kg.

Manipulační zařízení nazvané Heavy Flex je dostupné pro stávající inspekční zařízení od společnosti Viscom: S3016 (optická in-line 3D inspekce spodní strany), série zařízení S3088 (3D AOI) a iX7059 (3D X-ray).

Manipulační zařízení Heavy Flex zvládne dopravu velkých osazených desek o váze až 15 kg a rozměrech do 450 x 400 mm, při rychlosti až 600 mm/s. Dopravník může být upraven pro přenos velmi těžkých sestav až do 40 kg tak, aby mohly být zkontrolovány in-line jak v 3D AOI, tak i v 3D AXI automatických inspekčních zařízeních.

Heavy Flex podporuje integraci komerčně dostupných dopravníků, přičemž lze využít standardních prostředků. Potřebné úpravy lze provést u zákazníka během několika dní.

Více informací zde

mklauz@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik