česky english Vítejte, dnes je úterý 06. červen 2023

Výstava Focus on PCB (Vicenza, 18-19. 5. 2022) - jediná výstava v Evropě zaměřená na PCB

16.03. 2022 | Výroba - novinky
Autor: Milan Klauz
obr1.jpg

Pokud navrhujete, vyrábíte či osazujete desky plošných spojů, potom by pro vás mohlo být zajímavé navštívit výstavu Focus on PCB, která se koná v severoitalském městě Vicenza ve dnech 18.-19. 5. 2022. Výstavu organizuje Norimberské výstaviště ve spolupráci s Italskou výstavní skupinou.

Je to poprvé v Evropě, kdy desky plošných spojů tvoří jediný námět mezinárodní výstavy. Focus on PCB cílí na italské a evropské firmy, kterým nabízí příležitost prezentovat se s nejnovější technikou, inovativními aplikacemi, nastupujícími trendy i používanými standardy.

Firmy, které budou vystavovat, představují průřez italských a evropských společností, které desky navrhují, vyrábí, osazují a testují. Návštěvníci budou mít příležitost si porovnat zkušenosti a výsledky, případně rozšířit svoje know-how návštěvou některých workshopů a seminářů.

Jedním z klíčových témat výstavy bude udržitelnost celého dodavatelského řetězce DPS. Cílem výstavy bude dát dohromady návrháře i výrobce desek, prodejce, EMS, dodavatele materiálu a navazujících služeb, laboratoře pro analýzy a testování, i firmy zajišťující certifikaci.

Vicenza, kde se výstava pořádá, je historické město u dálnice mezi Veronou a Benátkami.

Více informací najdete zde

mklauz@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik