česky english Vítejte, dnes je středa 06. červenec 2022

Nové dotykové spínače Sonoff řady TX

18.04. 2022 | Vývoj - novinky
Autor: Jan Robenek
01.jpg

Sonoff je značka produktů pro chytré budovy. Systém výrobce zde také umožňuje snadnou modernizaci stávající instalace. V nabídce distributora, společnosti TME, naleznete mnoho výrobků z této skupiny, např. bezdrátově ovládané elektrické zásuvky a žárovky, regulátory, senzory, kamery nebo různé druhy příslušenství.

Nabídka se nedávno rozrostla o dotykové spínače značky Sonoff. Velkou část z nich tvoří produkty řady TX. Spínače osazujeme do instalačních krabic, kde také mají v závislosti na modelu 1, 2 nebo 3 podsvícená tlačítka, která lze aktivovat dotykem, prostřednictvím speciální aplikace v mobilních zařízeních nebo i hlasem, propojením spínače se systémem Amazon Alexa nebo Google Assistant. Aby bylo možné funkce spínačů TX plně využívat, musíme je připojit k síti. To lze provést jak bezdrátově přes Wi-Fi, tak i pomocí místní LAN, čímž se dále snižuje pravděpodobnost vzniku problémů při výpadku bezdrátového signálu, třeba kvůli umístění systému, přítomnosti výztuže ve zdi, přílišného množství dalších vf zařízení apod.

Spínače řady TX značky Sonoff využijeme v domácnostech nebo kancelářích skloňujících řešení Smart Home, resp. Smart Office. Díky jejich dvěma barevným provedením v bílé a černé se navíc hodí do většiny interiérů. Bezdrátové spínače zde rovněž upotřebí osoby se zdravotním postižením nebo sníženou pohyblivostí.

Připraveno s využitím materiálů dostupných na stránkách distributora, společnosti TME.

robenek@dps-az.cz

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik