česky english Vítejte, dnes je čtvrtek 26. květen 2022

Novinky od IQRF Alliance

22.02. 2018 | Zajímavosti - novinky
Autor: IQRF Alliance
01.jpg

IQRF Summit 2018 - zvýhodněné ceny jen do 28. února. Registrujte se ještě dnes!

IQRF Summit 2018 je dvoudenní konference pro vývojáře, výrobce, systémové integrátory a všechny, kdo se zajímají o bezdrátovou technologii IQRF a ekosystém kolem ní. Registrujte se do konce února za zvýhodněné ceny.
Na konferenci budou k vidění ukázky reálných řešení a produktů z oblasti chytrých měst, chytrých budov, domácností, průmyslu a bezpečnosti využívajících bezdrátovou technologii IQRF.

Více informací o prezentujících, partnerech a programu najdete na iqrf.org/summit2018.

Nové transceivery pro požární hlásiče je nyní možné objednávat!

Nové transceivery TR-77D certifikované pro využití v požárních hlásičích a podobně náročných aplikacích je nyní možné objednávat.
Série TR-77D disponuje vysokou odolností vůči rušení, je schopná blokovat nevyžádané signály, a proto se skvěle hodí pro využití nejen v požárních hlásičích, ale i dalších aplikacích kladoucích důraz na maximální spolehlivost. Více informací

IQRF Repository dostupné v beta verzi

Repozitář IQRF Repository umožňuje identifikovat certifikovaná zařízení, dálkově je upgradovat a ovládat pomocí dostupných Javascriptových ovladačů bez nutnosti porozumět DPA protokolu. To nezanedbatelně zrychluje integraci do Vašeho IoT řešení.
Navštivte repozitář na adrese repository.iqrfalliance.org/api, kde najdete podrobnou dokumentaci a příklady.

Demo simulující chytré město na embedded world 2018

IQRF Alliance se zúčastní jedné z nejdůležitějších událostí v oblasti vestavěných systémů na světě.
Letošní ročník konference embedded world se koná v německém Norimberku od 27. 2. do 1. 3. 2018.
Nenechte si ujít prezentaci Šimona Chudoby na téma "jak efektivně realizovat IoT projekt" konající se 28. 2.

Přijďte si na stánek 1-350 společnosti AAEON Europe vyzkoušet nové demo simulující chytré město skládající se ze zařízení členů IQRF Alliance. Demo obsahuje novou voděodolnou průmyslovou gateway s certifikací IP68 od společnosti AAEON, pouliční světlo od Datmolux, chytrou zásuvku od Netio, CO2 senzor od Protronix a multi-senzor od společnosti Tesla Blatná schopný měřit prašnost, CO, NO2, SO2, vlhkost a další.

Přes 60 účastníků se dostavilo na IQRF setkání v Praze

Více než 60 účastníků navštívilo IQRF setkání v Praze, které uspořádala IQRF Alliance pro české a slovenské členy a přátele technologie IQRF.
Během večera bylo během výborné večeře dostatek času probrat obchodní záležitosti a najít nové kontakty pro možnou budoucí spolupráci. Číst článek

Ráno stejného dne se konal také IQRF IoT seminář, který navštívilo přes 50 zájemců o bezdrátovou technologii IQRF, kteří si vyslechli přednášku a následně se pustili do workshopu. Během workshopu měli účastníci možnost vyzkoušet si práci s IQRF IDE a vytvořit si vlastní IQRF síť, posílat příkazy a sbírat data ze senzorů. Článek o semináři s fotogalerií

Bezdrátové ovládání lopatek 1,5 MW turbíny

Kabelové řešení pro ovládání lopatek turbín s výkonem 1,5 MW se ukázalo být velmi nespolehlivé. Jedinou možností bylo použití spolehlivého a robustního bezdrátového řešení.
Informace o úhlu čepele a rychlosti otáčení se používají pro výpočet optimálního chlazení a v případě potřeby se tyto parametry dálkově bezdrátově mění.
S bezdrátovou komunikací již po instalaci nebyl problém více než 4 roky. V rámci řešení je více než 40 systémů vybaveno tímto ovládáním. Zjistit více.

IQRF Alliance na IoT Tech Expo Global 2018

Největší IoT akce na světě spojuje klíčová odvětví z celého světa ve dvoudenní výstavě.
Navštivte IQRF Allianci na IoT Tech Expo v Londýně ve dnech 18. - 19. dubna 2018 a vyzkoušejte nové demo simulující chytré město obsahující produkty členů, jako je nová voděodolná průmyslová gateway s certifikací IP68 od společnosti AAEON, pouliční světlo od Datmolux, chytrá zásuvka od Netio, CO2 senzor od Protronix a multi-senzor od společnosti Tesla Blatná schopný měřit prašnost, CO, NO2, SO2, vlhkost a další. Více...

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik