česky english Vítejte, dnes je úterý 03. říjen 2023

Dvoudenní virtuální konference Siemens: Realize LIVE

16.05. 2020 | Zajímavosti - novinky
Autor: Radek Řezníček
RealizeLive.png

Dva dny (23. a 24. června) nabité informacemi, semináři a sdílenými zkušenostmi, to a ještě mnohem více se skrývá pod akcí Realize Live. Virtuální edice této konference z důvodu stále hrozícího nebezpečí pandemie přináší jedinečnou příležitost propojení s komunitou uživatelů vybavení Siemens z pohodlí vašeho domova.

Jak přistupovat k virtuální verzi konference a jak z ní vytěžit co možná nejvíce naleznete v prvních dvou anglických již zveřejněných článcích o digitální transformaci a o pěti přístupech jak vytěžit z online konference maximum. Mohou vám pomoci se připravit na dva dny naplněné sekcemi Realize live.

Bude zde možnost si prohlédnout a nechat představit všechny programy z portfolia Siemens PLM. Dva dny online konference, včetně nastínění klíčových myšlenek, zkušeností uživatelů, osvědčených postupů si můžete přizpůsobit podle vlastních představ. Připraveny jsou i praktická školení s možností si programy vyzkoušet.

Vybrat si můžete z 11 připravených zkušeností a více než 70 sezení, podle toho co vás bude zajímat, ať už to jsou programy pro návrh DPS (Xpedition), konstruktéry (NX a Solid Edge), kabeláž a propojení (Capital), rozličné simulace z těchto oborů (Simcenter), IoT (Cloud Solutions), správy dat (Teamcenter) nebo produkce (Opcenter). Součástí bude také sekce uživatelských zkušeností s instalací a zapojením programů do každodenního provozu.

Na stránkách s agendou si můžete prohlédnout časy připravovaných prezentací, které můžete naplnit vlastním výběrem. Od 16:30 23. do 10 hodin večer 24. června potom můžete sledovat vybrané sekce a v rámci breakout částí komunikovat s ostatními účastníky.

I pokud vás neláká spolupráce v rámci Siemens comunity, můžete si vyzkoušet, jak může virtuální konference vypadat a případně se inspirovat do vašeho vlastního prostředí. Dopady pandemie nějakou dobu možná ještě znepříjemní osobní setkávání, a tak není od věci si podobnou příležitost vyzkoušet. Nehledě k tomu, že digitalizace se netýká pouze vývoje produktů, ale také komunikace.

radek@cadware.cz

Partneři

https://eipc.org/
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik