česky english Vítejte, dnes je pátek 03. prosinec 2021

productronica 2021 proběhne podle plánu

31.07. 2021 | Zajímavosti - novinky
Autor: Messe München
01.jpg

Veletrhy v Bavorsku budou znovu zahájeny od 1. srpna 2021, společnost Messe München je připravena na podzimní veletržní sezónu, do které patří i veletrh productronica.

Bavorská vláda na svém červencovém zasedání udělila oficiální souhlas s konáním veletrhů od 1. srpna 2021. Rozhodujícím faktorem pro toto rozhodnutí byla úspěšná implementace konceptu hygieny a ochrany před infekcemi na pilotní akci TrendSet.
Veletrh productronica, zaměřený na vývoj a výrobu elektroniky tak může proběhnout podle plánu ve dnech 16. až 19. listopadu 2021.

Nový hygienický koncept, který se testoval na výstavě TrendSet (10. až 12. července v areálu Messe München) se osvědčil, výstavu navštívilo o 30 % více zájemců než v loňském roce.

Základem bezpečného veletržního provozu je koncepce "VCR" (vaccinated, checked or recovered), která umožňuje účast na veletrhu pouze těm účastníkům, kteří byli očkováni, zkontrolováni nebo vyléčeni. K bezpečnému provozu veletrhu přispívají také digitální registrační a přístupové systémy (kontrola a ověření kontaktů), optimální větrání, řízení „toku návštěvníků“ (dodržování odstupu, hygienických požadavků a nošení respirátorů) a profesionální testování. Tato bezpečnostní pravidla budou platit až do odvolání pro všechny další veletrhy a výstavy.

Další informace najdete v původní tiskové zprávě.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik