česky english Vítejte, dnes je pátek 03. prosinec 2021

Mouser podporuje úspěšný tým šampionátu Formule E

14.08. 2021 | Zajímavosti - novinky
Autor: Mouser
01.jpg

Poslední závod sezóny 2020-21 šampionátu Formule E - berlínská E-Prix, se bude konat 14. a 15. srpna na části historického berlínského letiště Tempelhof.

Společnost Mouser bude fandit týmu DRAGON / PENSKE AUTOSPORT a jezdcům Joelu Erikssonovi a Sérgiu Sette Câmarovi, kteří se pokusí navázat na umístění z londýnské E-Prix, kde skončili v první desítce.

Mouser je partnerem týmu po celou závodní sezónu 2020-21 šampionátu „ABB FIA Formula E Championship“, tým podporují také společnosti TTI, Inc., Molex a AVX. Mouser a Molex sponzorují závody Formule E již sedmým rokem.

Série Formule E, které se účastní vozy poháněné výhradně elektřinou, představuje vizi budoucnosti automobilového sportu a zároveň slouží pro výzkum a vývoj motorů s nulovými emisemi. Vozy Gen2 představují obrovský krok vpřed v technologii závodních elektromobilů, jejich maximální výkon je 250 kW a rychlost až 280 km/h.

Závody jsou především o rychlosti a vytrvalosti, sponzorství závodů představuje pro společnost Mouser inovativní způsob, jak představit svůj obchodní model zaměřený na výkon a propagovat nejnovější technologie svých partnerů.

Fanoušci mohou ovlivnit výsledek závodu díky programu FANBOOST, ten dává fanouškům možnost hlasovat pro svého oblíbeného jezdce. Pět jezdců s největším počtem hlasů získá extra dávku výkonu, kterou mohou použít během druhé poloviny závodu.

Více informací o Formuli E a hlasování FANBOOST najdete na www.mouser.com/formula-e.

Původní tisková zpráva.

Partneři

eipc
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik