česky english Vítejte, dnes je pondělí 25. září 2023

Kontron opět ocenil Rutronik jako "Nejlepšího obchodního partnera s nejlepšími příjmy"

31.12. 2022 | Zajímavosti - novinky
Autor: rutronik
01.jpg

Společnost Kontron výrobce základních desek opět ocenil společnost Rutronik jako "Top Sales Partner Best Revenue". Kromě vynikajících prodejních čísel byly vyzdviženy i obrovské technické znalosti odborníků společnosti Rutronik.

Během "Kontron Sales Partner Meeting 2022" získala společnost Rutronik Elektronische Bauelemente GmbH ocenění "Top Sales Partner Best Revenue". Výrobce základních desek ocenil výkony odborníků z divize Boards & Storage z hlediska tržeb, ale také odborné znalosti o produktovém portfoliu i poradenské služby poskytované zákazníkům.

Mezi nejlepší produkty patří řada K38XX, určená pro procesory Intel® Core™ 12. generace, a základní deska D3723-R mITX, která podporuje řadu AMD Ryzen™ R2000. Kromě průmyslové kvality sází výrobce také na speciální strategii. Všechny produkty jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu.

Další informace o produktech společnosti Kontron naleznete na adrese www.rutronik.com. Možnost přímého objednání je k dispozici také na platformě elektronického obchodu www.rutronik24.com.

Více informací najdete v původní tiskové zprávě.

Partneři

https://eipc.org/
epci
imaps
ryston-logo-RGB-web
mikrozone
mcu
projectik